Dorota Gardias rozstała się z partnerem! Mamy oficjalny komentarz dotyczący ich relacji i włamania do willi w Wilanowie!

Okradziono dom Doroty Gardias

Okradziono dom Doroty Gardias

Dorota Gardias nie była świadkiem drugiego włamania

Dorota Gardias i Krzysztof Sawicki rozstali się. Para nie jest już w związku. Agent gwiazdy zdementował plotki dotyczące rzekomego włamania do domu, w którym od dawna nie mieszka Gardias.

Dorota Gardias rozstała się z kolejnym partnerem

Trzy lata temu media rozpisywały się o przykrym incydencie, który przytrafił się pogodynce TVN-u, Dorocie Gardias. Po rozstaniu się z Piotrem Bukowieckim, ojcem Helenki, Dorota spotykała się z Krzysztofem Sawickim, z którym zamieszkała w jego luksusowej wilii wartej 2,5 miliona w Wilanowie. Wówczas dom Krzysztofa został okradziony, włamywacze wynieśli wówczas miedzy innymi cenną biżuterię Doroty.

Prezenterka pogody po tych traumatycznych wydarzeniach wyprowadziła się z willi i zamieszkała w nowym, wynajętym przez siebie, mieszkaniu. Ostatnio media obiegły informacje o tym, że Dorota Gardias ponownie wprowadziła się do willi Krzysztofa Sawickiego, dodając, że pogodynka, podobnie jak trzy lata temu, znowu padła ofiarą kradzieży. Spore poruszenie w prasie bulwarowej wywołał wpis samego Sawickiego:

Wczoraj po godzinie 20 w Powsinie miało miejsce włamanie. Trzech drani weszło, splądrowało, zniszczyło i okradło mój dom. Uderzyli w święte miejsce moje i mojej rodziny – pisze zdenerwowany mężczyzna, po czym grozi, że sam znajdzie i ukarze sprawców.

Panowie – bardzo źle trafiliście. Znajdę was przed policją, to tylko kwestia czasu – napisał Swicki.

Jak udało się ustalić Jastrząb Post, owszem włamanie do willi Krzysztofa Sawickiego ponownie miało miejsce, jednak Dorota Gardias od dawna nie mieszka z Sawickim. Informację oficjalnie zdementował dla nas agent Doroty – Arkadiusz Krzywkowski:

Od ponad pół roku Dorota Gardias nie jest partnerką Krzysztofa Sawickiego. W związku z tym od tego czasu nie zamieszkuje domu w Wilanowie.Informacje pojawiające się w mediach dot. włamania do posiadłości jej nie dotyczą – wyznał w rozmowie z Jastrząb Post.

Warto dodać, że w czasie, gdy doszło do włamania, w domu Sawickiego nikogo nie było. Nagranie z monitoringu trafiło już na policję, z cała pewnością nie ma na nim Doroty Gardias. Zatem fani pięknej prezenterki mogą odetchnąć z ulgą.

Wiedzieliście, że Dorota ponownie rozstała się ze swoim partnerem?

Dom Edyty Pazura na święta zmienił się w dubajski pałac! Luksus to mało powiedziane!

Natalia Siwiec wreszcie pochwaliła się swoim nowym domem! Piękna choinka stanęła w najważniejszym miejscu!

Klaudia Halejcio pokazała swoje pierwsze mieszkanie! Aktorka żyje jak zachodnia milionerka!


Kto włamał się do domu Doroty Gardias?

Kto włamał się do domu Doroty Gardias?

Dorota Gardias pierwszy raz o włamaniu

Dorota Gardias pierwszy raz o włamaniu

Włamanie w domu Doroty Gardias

Włamanie w domu Doroty Gardias

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×