Szukaj

Blanka Lipińska nie wystąpi w „TZG”. Przyjęła ofertę z innego show: „Nie dam wam o sobie zapomnieć” [WIDEO]

Blanka Lipińska o nowym programie

Blanka Lipińska o nowym programie

Dlaczego Blanka Lipińska odrzuciła propozycję udziału w Tańcu z gwiazdami? Pisarka zdradziła naszej reporterce, że dziś żałuje swojej decyzji, ale nic zmarnowanego. Właśnie otrzymała kolejną ofertę z – jak sama zapewniła – "bardzo dobrej stacji". W czym ją zobaczymy w 2020 roku?

Blanka Lipińska ma za sobą trudny czas. Nie tylko rozstała się z chłopakiem, ale też padła ofiarą medialnego bojkotu, w dużej mierze na własne życzenie. Autorka bestsellerów w sierpniu zamieściła zdjęcia ze ślubu, oznajmiając wszem i wobec, że „wyszła za mąż i zaraz wraca”. Bomba, jaką wypuściła, okazała się niewypałem. Do dziś wielu dziennikarzy omija ją szerokim łukiem na publicznych wydarzeniach i zarzuca jej „niedopuszczalną manipulację”, za którą zresztą przeprosiła przed naszą kamerą.

Na szczęście niemiłe wspomnienia blakną i powoli Blanka zaczyna wychodzić na prostą. Znowu udziela wywiadów i bryluje na salonach. To jednak nie wszystko. Niewiele brakowało, a zobaczylibyśmy ją w nowej edycji Tańca z gwiazdami. Pisarce kilkukrotnie proponowano udział w show, jednak za każdym razem nie miała wystarczająco dużo czasu, by w pełni poświęcić się treningom i przygotowaniom do występów na żywo.

Blanka Lipińska nie wystąpi w Tańcu z gwiazdami. Przyjęła inną ofertę

W rozmowie z naszą reporterką zdradziła, że dziś żałuje odrzuconej oferty, jednak nie wyklucza, że w show pojawi się za dwa lata, bo taniec towarzyski jest jej ogromną pasją.

Żałuję tego, że nie mogę zatańczyć. W mojej książce jest bardzo dużo tańca. To takie moje niespełnione marzenie, żeby tańczyć z partnerem taniec towarzyski. Jako dziecko tańczyłam w formacji i zawsze bardzo chciałam tańczyć taniec towarzyski i to mi się nie udało. Ale mam tyle obowiązków, że może za dwa lata uda mi się wystąpić w Tańcu z Gwiazdami.

Blanka Lipińska - wakacje

Blanka Lipińska

Choć w Tańcu z gwiazdami Blanki Lipińskiej na razie nie ujrzymy, to niebawem prawdopodobnie zobaczymy ją na ekranach telewizorów w innym programie. Jakim? Póki co wszystko owiane jest tajemnicą. Wiadomo tylko, że propozycja przyszła z „bardzo dobrej stacji”. My obstawiamy Agent gwiazdy, albo Love Island.

Teraz dostałam propozycję innego projektu, też telewizyjnego. Na razie o tym nie mogę mówić, ale jest szansa, że zobaczycie mnie w telewizji na dłużej. Ja wiecznie żyję w świecie tajemnic i już się nie mogę doczekać, jak będziemy mieli wszystkie umowy podpisane, wtedy na pewno podzielę się z wami tym newsem. Będzie to bardzo dobra stacja. W przyszłym roku nie dam wam o sobie zapomnieć, ani filmem, ani swoją nietelewizyjną twarzą.

Jak myślicie, która ze stacji zainteresowała się pisarką?

Zobacz: Blanka Lipińska skrytykowała styl Roxie. Ale jej odpowiedziała


Blanka Lipińska jest już po ślubie

Blanka Lipińska jest już po ślubie

Blanka Lipińska wzięła ślub

Blanka Lipińska wzięła ślub

Blanka Lipińska - 365 dni

Blanka Lipińska - 365 dni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×