Szukaj

Andrzej Krzywy skomentował sądową batalię o prawa do nazwy „De Mono”. „To jakaś pomyłka jest” [WIDEO]

De Mono Andrzej Krzywy

De Mono Andrzej Krzywy

Andrzej Krzywy o wyroku w sprawie „De Mono”

Andrzej Krzywy w rozmowie z Jastrząb Post skomentował batalię sądową, którą toczy z Markiem Kościkiewiczem o prawa do nazwy „De Mono”. Złożył apelację. Na jaki wyrok liczy? Zobaczcie wideo.

Już od 10 lat trwa spór pomiędzy muzykami o nazwę zespołu De Mono. W ubiegłym roku warszawski sąd wydał wyrok w tej sprawie. Pozew Andrzeja Krzywego przeciwko Markowi Kościkiewiczowi został oddalony, jednak Andrzej nie zamierza odpuszczać. Złożył apelację i liczy, że w tym roku sprawa będzie miała swój finał.

Jak wyjawił w rozmowie z Jastrząb Post, liczy na to, że uda mu się jeszcze zwyciężyć w bitwie o nazwę kapeli. Wyjawił jednak, że wierzy także w niezawisłość sądów i jeśli nie uda mu się zwyciężyć tym razem, wyrok przyjmie z pokorą:

Jest apelacja no i czekamy, zobaczymy co będzie dalej. Nie będę mówił tego, co ja myślę w tym momencie. Ja ufam w sądy. Ja ufam w niezawisłość, w prawdę. Jeśli sąd uzna,  że właśnie tak jest – okej, przyjmę to z szacunkiem i zaakceptuję to. Na dzisiaj to mi się wydaje, że to jest jakaś pomyłka, ale mówię – poczekajmy na finał. Myślę, że finał będzie w tym roku, więc zobaczymy jak będzie.

A Wy po której stronie jesteście?

Anna Lewandowska z krzywym kucykiem i rozczochraną grzywką. Taki widok to nie codzienność!

Minęło prawie 30 lat od premiery „W krzywym zwierciadle: Witaj święty Mikołaju”. Jak dzisiaj wyglądają słynni Griswoldowie?

Gwiazdy na urodzinach hotelu w Lidzbarku Warmińskim: Majka Jeżowska, Andrzej Krzywy i inni…


Jubileusz De Mono

Jubileusz De Mono

Maryla Rodowicz i Andrzej Krzywy - 30-lecie De Mono

Maryla Rodowicz i Andrzej Krzywy - 30-lecie De Mono

Andrzej Krzywy - Urodziny Term Warmińskich 2017

Andrzej Krzywy - Urodziny Term Warmińskich 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×