NewsyEwa Farna po raz pierwszy o macierzyństwie! Z jej szczerym wyznaniem zgodzi się każda matka

Ewa Farna po raz pierwszy o macierzyństwie! Z jej szczerym wyznaniem zgodzi się każda matka

Ewa Farna urodziła syna
Ewa Farna urodziła syna
Rafał Matuszczak

29.07.2019 10:24, aktual.: 29.07.2019 14:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ewa Farna doskonale wie, jak nie tylko wzbudzić swoją osobą zainteresowanie mediów, ale także jak te media owocnie przechytrzać. Gwiazda nigdy nie stroniła od wywiadów i podczas wielkich festiwali zawsze chętnie odpowiadała na pytania dziennikarzy. Jeśli jakieś jej się nie spodobało, po prostu mówiła to wprost i prosiła o kolejne. Tak było chociażby w zeszłym roku, kiedy zapytana o to, czy planuje powiększenie rodziny odrzekła, że kiedy przyjdzie odpowiedni moment, to po prostu o tym powie i... zrobiła to!

Kilka miesięcy temu artystka opublikowała w sieci klip do jednej z piosenek. Sceny kręcone były podczas wakacji i były sklejką fragmentów z dzieciństwa jego autorki. I choć malutka, słodka Ewa wyglądała naprawdę uroczo, wszyscy patrzyli na jej zaokrąglony brzuszek. Farna była już bowiem w zaawansowanej ciąży i udowodniła wszystkim, że jeśli się bardzo chce ukryć w tajemnicy przed fanami i mediami tak prywatne sprawy, da się. Od tamtego czasu jednak ruszyła fala spekulacji na temat jej zawodowej przyszłości. Złośliwi twierdzili, że piosenkarka już na scenę nie wróci, a organizatorzy nie chcieli podpisywać z nią kontraktów bojąc się, że po urodzeniu dziecka, nie będzie w stanie występować na scenie.

I znowu, wielkie zaskoczenie! Ewa pokazała, że nie dla niej ciągłe siedzenie z małym Arturem w domu. Pojedyncze występy po ciąży ma już za sobą. W rozmowie z magazynem Party opowiedziała krótko o planach i o tym, jak wygląda jej macierzyństwo. Z jej słowami z pewnością zgodzi się każda matka:

Czuję się świetnie, a każda mama niech sobie pozwoli na tempo, jakie jej pasuje i odpowiada. Mówi się, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. I przynajmniej na razie u mnie to się sprawdza - czytamy.

Jak widać nie ma się o co martwić. Ewa będzie występować i spełniać się jako perfekcyjna mama. My już nie możemy doczekać się jej występu na scenie w Operze Leśnej podczas festiwalu TVN już za dwa tygodnie.

  • Ewa Farna wizerunek sceniczny
  • Ewa Farna zadebiutowała jako 12-latka
  • Ciężarna Ewa Farna na targach w Warszawie
  • Ewa Farna urodziła syna Artusia
  • Ewa Farna - rodzinne zdjęcie
  • Ewa Farna na ostatnim koncercie przed porodem
  • Ewa Farna pokazała duży ciążowy brzuch
  • Ewa Farna z mamą
[1/8] Ewa Farna wizerunek sceniczny
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także