Duża blizna na głowie księżnej Kate. Co się stało? Pałac Buckingham komentuje

Duża blizna na głowie księżnej Kate. Co się stało? Pałac Buckingham komentuje

Księżna Kate z blizną na głowie
Księżna Kate z blizną na głowie
Źródło zdjęć: © AKPA
12.02.2024 12:15

Ostatnie tygodnie nie są najlepsze dla rodziny królewskiej. W szpitalu wylądował król Karol III, a także księżna Kate. Przeszła ona niedawno operację i przez jakiś czas nie będzie pokazywać się publicznie. To jednak nie pierwsze problemy zdrowotne żony Williama. Na jej głowie można zauważyć sporych rozmiarów bliznę. Skąd się wzięła?

Księżna Kate blisko miesiąc temu poddała się operacji jamy brzusznej. Jak podał Pałac Buckingham w oficjalnym komunikacie, była zaplanowana dużo wcześniej i nie zagraża życiu Kate. Po zabiegu poinformowano, że z księżna przez najbliższe tygodnie będzie dochodzić do siebie i nie należy spodziewać się w najbliższym czasie wystąpień publicznych ani księżnej Walii, ani księcia Williama.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Blizna księżnej Kate poruszyła fanów. Pałac Buckingham zareagował

Podczas większości wystąpień publicznych, księżna Kate ma zwykle rozpuszczone włosy. I choć wydawać by się mogło, że chodzi jedynie o idealny wygląd, to ma to też inne uzasadnienie. Na lewej skroni Kate znajduje się dość duża blizną, którą można dostrzec, kiedy ma ona upięte włosy. Kiedy opinia publiczna szerzej zaczęła komentować bliznę Księżnej Walii, oświadczenie postanowił wydać Pałac Buckingham, w którym poinformował, że jest ona śladem po operacji przeprowadzonej w dzieciństwie.

Problemy zdrowotne w rodzinie królewskiej. Król Karol III ma nowotwór

I choć operacja Kate i jej długa rekonwalescencja w szpitalu budziły duże emocje, to jeszcze więcej mówi się o chorobie króla Karola III. On również miał zaplanowany zabieg związany z powiększoną prostatą. Po wizycie w szpitalu, pałac poinformował, że u monarchy wykryto nowotwór. Według oficjalnych danych, król jest pod świetną opieką, rokowania są dobre, a sam władca czuje się świetnie.

Księżna Kate ma widoczną bliznę
Księżna Kate ma widoczną bliznę© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także