NewsyTak zareagował William na wieść o związku Harry'ego. Niecenzuralna wypowiedź sporo mówi

Tak zareagował William na wieść o związku Harry'ego. Niecenzuralna wypowiedź sporo mówi

Książę William tak zareagował na związek brata (fot. Getty Images)
Książę William tak zareagował na związek brata (fot. Getty Images)
Źródło zdjęć: © Getty Images
11.02.2024 15:38, aktualizacja: 11.02.2024 15:51

Książę William i Książę Harry nadal pozostają ze sobą skłóceni. Jako główny powód wiele osób wskazuje związek młodszego z braci, który wraz ze swoją ukochaną Meghan Markle przeniósł się do Stanów Zjednoczonych. A jak zareagował William, gdy Harry obwieścił z kim się spotyka? Padło niecenzuralne słowo.

Konflikt księcia Williama i księcia Harry'ego to sprawa mocno wałkowana przez brytyjskie media. Niektórzy mieli nadzieję na to, że skłóconych braci połączy nowotwór króla Karola III. Wszystko wskazuje jednak na to, że tak się w najbliższym czasie nie stanie. Młodszy z synów monarchy zdecydował się przeprowadzić do Stanów Zjednoczonych wspólnie ze swoją partnerką, Meghan Markle.

Sporo osób właśnie w tej relacji dopatruje się powodu, przez który na brytyjskim tronie miałoby dochodzić do takich spięć. Jak wspomniał jednak sam Harry w swojej książce Ten drugi, na początku sytuacja wyglądała zgoła inaczej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Książę William nie mógł uwierzyć w to, co mówi Harry

William od jakiegoś czasu przeczuwał, że w życiu uczuciowym młodszego z braci wydarzyło się coś dużego. Miał rację. Harry odrobinę zwlekał z wyznaniem rodzinie tego, że spotyka się z Markle. Najpierw chciał o wszystkim powiedzieć właśnie Williamowi i księżnej Kate.

Po tym, gdy obiecali, że nikomu nie przekażą powierzonej tajemnicy, oznajmił z kim się spotyka. Na wieść o tym, że Harry randkuje z gwiazdą uwielbianego przez nich serialu W garniturach, oboje zaniemówili. W końcu William zdołał wycedzić tylko jedno, wulgarne słowo.

Oboje rozdziawili usta i spojrzeli na siebie. Potem Willy odwrócił się do mnie i powiedział: "Weź nie pie***l" - napisał Harry.

Spodziewalibyście się?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także