NewsyDominika Gwit pokazała jak świętuje rocznicę ślubu! Jest tak romantycznie, że tylko pozazdrościć!

Dominika Gwit pokazała jak świętuje rocznicę ślubu! Jest tak romantycznie, że tylko pozazdrościć!

Dominika Gwit pokazała jak świętuje rocznicę ślubu! Jest tak romantycznie, że tylko pozazdrościć!
Tila Nowak

07.07.2019 10:51, aktual.: 07.07.2019 15:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dominika Gwit to mega szczęściara! Dziś świętuje z mężem pierwszą rocznicę ślubu. Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i nie mogło zabraknąć tego wpisu na jej Instagramie. To właśnie z tej okazji opublikowała na swoim profilu kilka naprawdę wzruszając zdjęć, które zostały zrobione dokładnie rok temu! Było naprawdę uroczo i romantycznie, a przede wszystkim we dwoje.

Dominika Gwit zyskała rozpoznawalność dzięki roli w filmie "Galerianki", a później już poszło z górki. Po wielu latach jest jedną z najbardziej lubianych aktorek, która zaraża swoją pozytywną energią wszystkich znajdujących się w jej otoczeniu. Niestety jakiś czas temu padła ofiara internetowych śmieszków, którzy drwili z jej wyglądu. Na szczęście to był tylko jednorazowy przypadek, bo aktorka ma za sobą naprawdę pokaźne grono fanów. I nie piszemy tu o liczbie followersów, czy serduszkach pod jej zdjęciami, a o przyjaciołach na których zawsze może liczyć. Jedną z takich osób jest jej mąż - Wojciech Dunaszewski, z którym dokładnie rok temu wymieniła się obrączkami, a na znak wielkiej, niekończącej się miłości para przyrzekła sobie wierność i uczciwość małżeńska przed ołtarzem.

Dziś zakochani wiodą spokojne życie pamiętając o wzajemnym szacunku i codziennej dawce miłości. Wyglądają ze sobą naprawdę uroczo i świętują właśnie pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji Dominika i Wojciech wybrali się do ekskluzywnego hotelu, aby celebrować ten ważny dzień i odpocząć chwilę od otaczającego ich zgiełku. Było romantycznie, słodko i przepięknie! Zakochanej parze życzymy kolejnych lat w szczęściu i miłości.

  • Dominika Gwit -pierwsza rocznica ślubu -  Instagram
  • Dominika Gwit intymny sekret
  • Dominika Gwit reklamuje środek do higieny intymnej
  • Dominika Gwit dostała bukiet tulipanów od męża
  • Dominika Gwit - Instagram
  • Dominika Gwit -pierwsza rocznica ślubu -  Instagram
  • Dominika Gwit -pierwsza rocznica ślubu -  Instagram
[1/7] Dominika Gwit -pierwsza rocznica ślubu - Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także