NewsyDobry wybór, czy klapa? Agata Duda z nową kreacją pod nieobecność męża

Dobry wybór, czy klapa? Agata Duda z nową kreacją pod nieobecność męża

Agata Duda w nowej kreacji (fot. KAPiF)
Agata Duda w nowej kreacji (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
13.03.2024 19:34

Andrzej Duda wraz z Donaldem Tuskiem polecieli do Stanów Zjednoczonych, aby porozmawiać z Joe Bidenem. Jego żona Agata miała wówczas zupełnie inne plany. Na wyjątkowe spotkanie postanowiła założyć kreację w swoim stylu.

Obowiązki wysłały Andrzeja Dudę aż za ocean. Głowa państwa wspólnie z premierem Donaldem Tuskiem udała się na spotkanie z prezydentem Stanów Zjednoczonych Joe Bidenem, aby przedyskutować bieżące sprawy dotyczące Polski. Tymczasem jego żona, Agata Duda, również nie próżnowała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Agata Duda na spotkaniu z zespołem dziecięcym

Żona prezydenta również odhaczyła punkt widniejący na jej liście obowiązków. Udała się na spotkanie z ludowym zespołem dziecięcym "Promyki" w Pałacu Prezydenckim. Na jej profilu instagramowym szybko pojawiła się relacja z tego wydarzenia, którą pierwsza dama opatrzyła stosownym opisem.

Bardzo się cieszę, że jesteście dumni z pięknej, polskiej tradycji i ją pielęgnujecie. Prawie zawsze, gdy wyjeżdżam za granicę i spotykam się z rodakami, okazuje się, że przy niemal każdej polskiej szkole działa zespół ludowy, który w ten sposób podtrzymuje pamięć o naszej ojczyźnie. Bardzo się cieszę, że dla was to również jest bardzo istotne - napisała.

Kreacja Agaty Dudy to kolejna wpadka, czy udany pomysł?

Wybory modowe Agaty Dudy niejednokrotnie miały okazję wzbudzić mieszane odczucia wśród ekspertów. Na spotkanie z "Promykami" pierwsza dama wybrała prostą kreację w swoim stylu - różową marynarkę, białe spodnie i dopasowane do koloru wierzchniego odzienia szpilki. Na pierwsze recenzje z pewnością nie będziemy musieli długo czekać.

Agata Duda na spotkaniu z zespołem dziecięcym (Instagram)
Agata Duda na spotkaniu z zespołem dziecięcym (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także