NewsyGwiazdor „Barw Szczęścia” chwalił się chrztem dzieci i uważał się za „innego niż wszyscy celebryci”, bo „wierzy w Boga”. A tu wyszedł na jaw taki fakt…

Gwiazdor „Barw Szczęścia” chwalił się chrztem dzieci i uważał się za „innego niż wszyscy celebryci”, bo „wierzy w Boga”. A tu wyszedł na jaw taki fakt…

Konrad Skolimowski
Konrad Skolimowski
Krystyna Miśkiewicz

23.11.2021 15:20, aktual.: 23.11.2021 16:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Konrad Skolimowski to aktor młodego pokolenia, który ma na swoim koncie role w najpopularniejszych serialach. Na szklanym ekranie zadebiutował w 2014 roku. Wtedy to pojawił się w telenoweli Na Wspólnej. Później fani mogli go zobaczyć między innymi w Klanie, ale największą popularność przyniósł mu udział w serialu Barwy szczęścia, gdzie od kilku lat wciela się w postać Patryka, czyli chłopaka Agaty Pyrki.

Gwiazdor ma nie tylko udane życie zawodowe, ale też prywatne. Od kilku lat jest szczęśliwie zakochany. Tworzy związek z Aleksandrą Sarnecką. Para doczekała się już dwojga dzieci. Aktor po raz pierwszy został ojcem na początku 2020 roku. Wtedy na świat przyszedł ich synek Jaś. Niedawno do ich grona dołączył Antoś.

Kochani!Mój drugi synek jest już z namiAntoś Skolimowski

Konrad Skolimowski nie wziął ślubu. Dlaczego?

Konrad aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Chętnie publikuje tam zdjęcia, na których możemy zobaczyć jego ukochaną oraz synów. Ostatnio pochwalił się kadrami z chrztu młodszego dziecka. Dodał też podpis, w którym zaznaczył, że różni się od innych celebrytów, bo jest zagorzałym katolikiem i nie wstydzi się, że wierzy w Boga.

Jestem zupełnie inni niż wszyscy celebryciKocham moją rodzinę i PolskęJestem dumny z tego że wierze w Boga

Fani pod postem pogratulowali mu w tym ważnym dniu, ale też zaczęli też dopytywać, dlaczego nie wziął jeszcze ślubu ze swoją partnerką, skoro jest osobą głęboko wierzącą. Zarzucano mu także atak na kolegów z branży.

  • Powiem Ci tak. Każdy ma prawo do wiary w co chce, poglądów, orientacji itd. Ale po co kogokolwiek atakować?
  • Osoba wierzaca, a żyjesz bez ślubu i masz dzieci, to trochę coś nie tak.
  • Skoro tak, to kiedy ślub? Cos mnie ominęło?
  • A to państwo Skolim juz po ślubie?

Konrad nie odpowiadał na pytania internautów, ale skontaktować się z nim postanowił portal Pudelek, który chciał się dowiedzieć, dlaczego mimo deklaracji wiary nie zdecydował się ona na ślub z matką swoich dzieci. Okazuje się, że plany pokrzyżowała im pandemia koronawirusa. Gdyby nie to, byliby już małżeństwem. Aktualnie najważniejszy był dla niego chrzest pociech:

Nie uważam, że to jest hipokryzja, bo ochrzczenie moich dzieci było dla mnie priorytetem. Jestem w 100 procentach religijny i oczywiście, planuję ślub kościelny, jednak tak huczna uroczystość jak wesele, przez pandemię covid nie była możliwa. Moja rodzina jest bardzo religijna, byłoby to tradycyjne polskie wesele, ale musimy to przełożyć. Czeka nas wymarzony ślub, starsze osoby z rodziny też na to czekają.

Odniósł się on również do zarzutów, jakoby atakował innych celebrytów przez swoją wypowiedź. Przyznał, że jego życiowa postawa, to prawdziwa rzadkość w obecnych czasach.

Moja wypowiedź odnośnie chrztu to nie był atak, nikomu nic nie zarzucam. W całym zepsutym świecie show-biznesu młodzi ludzi żyją nieco inaczej. Niewielu z nich decyduje się na takie kroki, jak ja, czyli np. na chrzest święty dla dzieci. Chcę im pokazać, że nie kariera i nie praca są najważniejsze w życiu, tylko filar rodziny, dzieci i kobiety - to motywuje najbardziej. Nie chodzi tutaj o kwestie polityczne, zostałem oskarżony, że jestem PISOWCEM. Przekonania polityczne to sprawa indywidualna, nie chcę w to wchodzić. Mam 25 lat i jestem ojcem dwóch chłopaków mimo młodego wieku. Nie każdy się na to decyduje w obecnych czasach.

Konrad uściślił, że dla niego najważniejszą wartością w życiu jest rodzina, a nie kariera. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć mu tego, aby w końcu mogli z ukochaną zrealizować marzenia o tradycyjnym i bardzo hucznym weselu, które odwlekają ze względu na pandemię.

Konrad Skolimowski
Konrad Skolimowski
Konrad Skolimowski zostanie ponownie ojcem
Konrad Skolimowski zostanie ponownie ojcem
Konrad Skolimowski został ojcem
Konrad Skolimowski został ojcem
Konrad Skolimowski - gwiazdy przed studiem Pytania na śniadanie
Konrad Skolimowski - gwiazdy przed studiem Pytania na śniadanie
Konrad Skolimowski zostanie tatą
Konrad Skolimowski zostanie tatą
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także