Gwiazda „Barw szczęścia” pokazała zdjęcie z chrztu dzieci. „Jestem zupełnie inny niż wszyscy celebryci”

Konrad Skolimowski

Konrad Skolimowski

Konrad Skolimowski kilka miesięcy temu po raz drugi został tatą. W sieci pochwalił się zdjęciem wykonanym podczas chrztu swoich pociech. Publikację opatrzył odważnym opisem. Jak internauci zareagowali na jego wyznanie?

Konrad Skolimowski na szklanym ekranie zadebiutował w 2014 roku w serialach Na Wspólnej oraz Niebezpieczne związki. Rok później dołączył do obsady Klanu, gdzie zyskał spore grono fanów. Największą rozpoznawalność przyniosły mu jednak Barwy szczęścia, w których od kilku lat wciela się w postać Patryka – chłopaka Agaty Pyrki.

Skolimowski odniósł sukces nie tylko w życiu zawodowym. Prywatnie od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Aleksandrą Sarnecką. Para na początku 2020 roku powitała na świecie synka, Jasia. Kilka tygodni temu maluch został starszym bratem, o czym aktor poinformował za pośrednictwem Instagrama.

Kochani!
Mój drugi synek jest już z nami
Antoś Skolimowski
53 cm 3220g

Ps razem z Jasiem czekamy na Ciebie w domu najmłodszy Skolimku

Konrad Skolimowski – chrzest dzieci

25-latek wraz z partnerką stworzyli piękną i niezwykle zgraną rodzinę. Po narodzinach drugiej pociechy Konrad pochwalił się zdjęciem, na którym możemy zobaczyć, jak jego starszy syn po raz pierwszy wita się ze swoim braciszkiem. W opisie nie szczędził czułości pod adresem chłopców.

Moje chłopaki, Moja miłość
Jasio w szoku, dzisiaj poznał swojego brata…
Prababcia dumna.

Para poświęca mnóstwo uwagi wychowaniu Jasia i Antosia. Okazuje się, że aktor jest żarliwym katolikiem, więc zdecydował się ochrzcić maluchy. Na Instagramie pochwalił się kadrem wykonanym po przyjęciu sakramentu. Pozuje na nim ze swoją partnerką oraz synami. W opisie pokusił się o szczere wyznanie. Wyznał, że nie jest podobny do swoich kolegów i koleżanek ze świata show-biznesu. Co go wyróżnia?

Jestem zupełnie inni niż wszyscy celebryci.
Kocham moją rodzinę i Polskę.
Jestem dumny z tego że wierze w Boga.

Pod fotografią w krótkim czasie zaczęły pojawiać się komentarze. Internauci nie szczędzą komplementów pod adresem najbliższych Skolimowskiego. Wielu wprost dziękuje aktorowi za to, że jest z nimi szczery.

 • Brawo jestem bardzo zadowolona , że są takie osoby w świecie celebrytów co kochają swoją rodzinę i wierzą w Boga, sama też jestem osobą wierząca w Boga. Bardzo się cieszę i pozdrawiam serdecznie.
 • Dziękuję za te słowa.
 • Pięknie 🙂 Cieszę się, że tak młody człowiek daje dobry przykład. Rodzina to wartość najważniejsze.
 • I to jest godny postawy obywatel, który nie boi się pokazać swojej rodziny i otwarcie pokazuje i mówi o tym że wierzy w Boga. Cudownie wyglądacie.
 • Bo jesteś dobrym człowiekiem i dobrze wychowanym, czego brakuje innym. Nie oglądaj się na nich. To oni powinni brać przykład z Ciebie.

Ciekawe, co na to jego znajomi z planu Barw szczęścia…


Konrad Skolimowski

Konrad Skolimowski

Konrad Skolimowski zostanie ponownie ojcem

Konrad Skolimowski zostanie ponownie ojcem

Konrad Skolimowski - gwiazdy przed studiem Pytania na śniadanie

Konrad Skolimowski - gwiazdy przed studiem Pytania na śniadanie

Komentarze

 • Gość pisze:

  jaka gwiazda?Czego? Raczej biedny bo glupi katol prostak

  • Gośćnina pisze:

   To ja też jestem głupia prostaczka bo katoliczką ,a ty taki musisz być dumny z siebie ,taki oświecony🤣

 • Lidka pisze:

  Wiara a wychowanie, jestem matką 15 latka ateisty. jest cudownym dobrym i troskliwym chlopem

 • Gość pisze:

  GWIAZDA!!!

 • Gośćt pisze:

  Brawo chłopaki,nie masz się czego wstydzić,piękne jest Twoje świadectwo

 • Rena 💋 pisze:

  W czasie 2 wojny światowej ludzie też wierzyli w Boga , i co.. gdzie był Bóg, jak byk holokaust??

  • Robi pisze:

   Moja droga, Bóg dał ludziom wolną wolę wiec to że jedni poszli drogą zła krzywdząc innych to nie jest wina Boga.

  • Mr mr pisze:

   Dlaczego laczysz Boga z Holokaustem.Co to ma wspolnegomElity zydowskie w USA chcialy sie pozbyc europejskiej biedoty zydowskiej tyle i az tyle .Co Bog ma z tym wspolnego?

  • Gość pisze:

   Bóg nie zesłał holokaustu tylko ludzie zgotowali innym ludziom taki los

 • Robi pisze:

  Wielu jest takich co nie chcą się przyznać do tego że są wierzący , boją się wyśmiania, mało to hejterów zatruwa życie z tego powodu, którzy śmią się jeszcze nazwać tolerancyjnymi.

 • Gość pisze:

  I co z tego, że wierzysz w Boga? Masz do tego prawo. To żadne bohaterstwo.

 • Gość pisze:

  Taki live jasne ha ha konkubina ma jednak inne zdanie ha ha czekam na bldy a nie jałomuźne dla pudelka albo się dogadujemy albo zamkniecie granic to jak paczka dla opozycji idi..tów nie brakuje a hajs musi się zgadzać kto powiedział źe skoczki muszą ciągle wygrywać migranci teź zasługują na to by źyć jak w madrycie wystarczą dolary na ułicy auć auć można moźna i to tyle

  • Gość pisze:

   Wielu jest takich co nie chcą się przyznać do tego że są wierzący , boją się wyśmiania, mało to hejterów zatruwa życie z tego powodu, którzy śmią się jeszcze nazwać tolerancyjnymi.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×