ModaPaulina Krupińska na Balu Fundacji TVN wyglądała jak sama Pani Wiosna! Ciężko było też oderwać wzrok od jej dekoltu

Paulina Krupińska na Balu Fundacji TVN wyglądała jak sama Pani Wiosna! Ciężko było też oderwać wzrok od jej dekoltu

Paulina Krupińska Bal TVN 2018
Paulina Krupińska Bal TVN 2018
Tila Nowak
16.09.2018 08:00

Bal TVN 2018 to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie towarzyskie w ciągu roku. Jest również perełką w jesiennym sezonie salonowym w polskim show-biznesie, nic więc dziwnego, że gwiazdy pojawiają się na nim prawdziwymi tłumami. Fundacja TVN Nie jesteś sam od lat organizuje te przepiękne, luksusowe eventy, zbierając pieniądze na leczenie i rehabilitację dzieci - przednia zabawa i szczytny cel często idą w parze, a gwiazdy mogą jednocześnie socjalizować się ze znajomymi z branży i wspierać maluchy w potrzebie. Paulina Krupińska, która sama jest mamą, nie mogła tego przegapić.

Kreację Krupińskiej od Violi Piekut można określić jednym słowem: zjawiskowa. Choć bal nazywany jest Balem Nocy Letniej i ma być pożegnaniem z latem przed nadejściem chłodnych dni, Paulina wolała wyglądać jak Pani Wiosna niż Dziadek Mróz. Postawiła na pastelowy róż, a jej suknia, uszyta z bardzo zwiewnego i lekkiego materiału, przypominała obłoczek.

Do kreacji ręcznie przyszyto kilkadziesiąt kwiatów z materiału, których misterne wykonanie i starannie zaplanowane, choć z pozoru przypadkowe rozmieszczenie, dawało naprawdę świetny efekt. Suknia podkreśliła talię Pauliny, wyeksponowała ramiona, a odważny dekolt kusił nie tylko fotografów. Kwiaty na szpilkach Krupińskiej - dokładnie te same, które naszyto na sukienkę - były uroczym detalem i spajały kreację z dodatkami.

Wisienką na torcie była zgrabna, poręczna torebka i delikatny makijaż. Włosy upięto w koński ogon, a kilka pasemek swobodnie opadało na twarz Pauliny, dając bardzo subtelne wykończenie jej looku.

Jak wam się podoba? ;)

  • Paulina Krupińska – Bal TVN 2018
  • Paulina Krupińska – Bal TVN 2018
  • Paulina Krupińska – Bal TVN 2018
  • Paulina Krupińska – Bal TVN 2018
  • Paulina Krupińska – Bal TVN 2018
  • Paulina Krupińska – Bal TVN 2018
  • Paulina Krupińska – Bal TVN 2018
  • Paulina Krupińska - Bal TVN 2017,  kreacja: Viola Piekut
  • Paulina Krupińska, Anna Lewandowska i Agnieszka Wesołowska - Bal TVN 2017, zdjęcia z Instagrama
[1/9] Paulina Krupińska – Bal TVN 2018
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także