NewsyTu nie ma mowy o przyjaźni! Artur Barciś gorzko o relacji z Cezarym Żakiem. Kto by pomyślał, że prywatnie aż tyle ich różni

Tu nie ma mowy o przyjaźni! Artur Barciś gorzko o relacji z Cezarym Żakiem. Kto by pomyślał, że prywatnie aż tyle ich różni

Barciś i Żak
Barciś i Żak
Elwira Szczepańska
12.05.2023 19:20, aktualizacja: 12.05.2023 21:12

Po dwóch produkcjach, czyli Miodowych latach i Ranczo, Artur Barciś i Cezary Żak na zawsze wryli się w pamięć wielbicieli seriali, jako duet doskonały. Ich interakcja na scenie czy na planie jest wręcz idealna i niepowtarzalna. Ich duety, to aktorski majstersztyk. Chociaż są różni wizualnie, to uczynili z tego w branży ogromny atut.

Mogłoby się wydawać, że taka chemia musi istnieć dlatego, że i prywatnie panowie darzą się sympatią, a może nawet się przyjaźnią. Jak jest naprawdę? Barciś wszystko opisał w wywiadzie. Co powiedział?

Obraz

Cała prawda o stosunkach Artura Barcisia i Cezarego Żaka

Artur Barciś jakiś czas temu gościł w podcaście Wojewódzki&Kędzierski. W rozmowie z dziennikarzami opowiedział o tym, jaka jest jego relacja z Cezarym Żakiem i wytłumaczył, dlaczego podczas pracy na planie, ciężko im było znaleźć wspólny język.

Mamy zupełnie różne charaktery. Czarek jest introwertykiem. Myślę, że to, co on mówi, słuchałem tej rozmowy z wami, jest rodzajem jakiegoś pancerza, nie kreacji, on taki po prostu jest – mówił.

Dodał także, że Cezary Żak jest często źle odbierany. Wszystko przez to, że jego sposób bycia może być dla wielu po prostu gburowaty. Prawda jest jednak inna.

On jest zamknięty, trudno z nim nawiązać jakieś relacje bardzo serdeczne, dlatego wydaje się gburowaty, chociaż wcale taki nie jest. Gdzieś jest taki zamknięty, trudno do niego dotrzeć – zdradził Barciś.

Tydzień wcześniej, w tym samym podcaście, Żak podsumował relację z Barcisiem:

My się kolegujemy, lubimy ze sobą grać, bardzo nawet. Natomiast się nie przyjaźnimy, bo ja słowo przyjaźń traktuję niezwykle poważnie, a nie da się przyjaźnić, uważam, w show-biznesie – skwitował.

Czy rzeczywiście przyjaźń w show-biznesie jest niemożliwa? Jak myślicie?

Cezary Żak i Artur Barciś
Cezary Żak i Artur Barciś
Kuba Wojewódzki, Cezary Żak, Artur Barciś
Kuba Wojewódzki, Cezary Żak, Artur Barciś
Cezary Żak i Artur Barciś
Cezary Żak i Artur Barciś
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także