ExclusiveAnia Wyszkoni usłyszała dwie straszne diagnozy. Jedna zmusiła ją do leczenia u psychiatry. "Staram się wyciągać z tego dobre wnioski"

Ania Wyszkoni usłyszała dwie straszne diagnozy. Jedna zmusiła ją do leczenia u psychiatry. "Staram się wyciągać z tego dobre wnioski"

Ania Wyszkoni
Ania Wyszkoni

12.06.2023 07:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ania Wyszkoni to jedna z najpopularniejszych piosenkarek. Sławę przyniosły jej występy w zespole Łzy. W 2010 roku oficjalnie rozstała się z grupą, choć już od dłuższego czasu mocno ograniczyła występy w jego ramach. W życiu prywatnym była żoną Adama Piguły, z którym się rozwiodła. Para doczekała się syna Tobiasza. Ze związku z Maciejem Durczakiem Ania ma córkę Polę.

Reporterka Jastrząb Post porozmawiała z wokalistką i zadała jej kilka pytań.

Ania Wyszkoni o swoich ciężkich przeżyciach

Najpierw Ania opowiedziała nam o postanowieniach noworocznych.

Nie robię postanowień. Uważam, że każdy dzień jest dobry na zmiany. Wchodząc w nowy rok, mówię sobie tylko, że to będzie dobry rok i staram się przyciągać te dobre emocje. Oczywiście pojawiają się i w moim życiu przeszkody, ale sądząc, że przyciągając dobro udaje nam się więcej.

Wspomniała też o swoich ciężkich przeżyciach i przypomniała, że w przeszłości usłyszała dwie ciężkie diagnozy – nowotworu tarczycy oraz depresji. To nie wszystkie jej przykre doświadczenia z ostatnich lat. Ania wyciąga z nich wnioski i idzie dalej.

Zaczynając od tego, co wydarzyło się ponad 20 lat temu, czyli sytuacja rozwodowa, która była jednak bardzo trudnym doświadczeniem, ale mnie wzmocniła, później rozstanie z zespołem Łzy i pierwsze kroki w karierze solowej, potem diagnoza-nowotwór tarczycy, depresja. Znalazłoby się jeszcze parę przykrych doświadczeń. Ale staram się wyciągać z tego dobre wnioski i iść dalej, czerpiąc z tego tylko i wyłącznie siłę.

Nasza rozmówczyni nie kryje tego, że musiała skorzystać z pomocy psychiatry i farmakoterapii, by poradzić sobie z depresją.

Przede wszystkim pomoc fachowca. Zgłosiłam się do psychiatry, nie ukrywam, że brałam leki. Wszystko było spowodowane farmakologiczną sytuacją u mnie, to wszystko działo się lawinowo, jedno po drugim. Nowotwór, przyjmowanie sztucznych hormonów i te wahania nastrojów. Pomogła mi rodzina, praca, którą kocham, publiczność i chęć powrotu na scenę. To są takie elementy, które budują całe moje życie.

Trzymamy kciuki za to, aby w życiu Ani było już tylko lepiej!

Anna Wyszkoni - Gala Rak'n'Roll 2023
Anna Wyszkoni - Gala Rak'n'Roll 2023
Anna Wyszkoni - Dzień Dobry TVN.
Anna Wyszkoni - Dzień Dobry TVN.
Anna Wyszkoni - pokaz Macieja Zienia
Anna Wyszkoni - pokaz Macieja Zienia
Anna Wyszkoni - Przeboje lata 30-lecia POLSATU i Radia ZET
Anna Wyszkoni - Przeboje lata 30-lecia POLSATU i Radia ZET
Anna Wyszkoni - Przeboje lata 30-lecia POLSATU i Radia ZET
Anna Wyszkoni - Przeboje lata 30-lecia POLSATU i Radia ZET
Anna Wyszkoni
Anna Wyszkoni
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także