NewsyAgnieszka Woźniak-Starak przyłapana z nowym partnerem. Oto, czego szukali w sklepie! Wybór był nieprzypadkowy

Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana z nowym partnerem. Oto, czego szukali w sklepie! Wybór był nieprzypadkowy

Agnieszka Woźniak Starak
Agnieszka Woźniak Starak

16.03.2023 12:00, aktual.: 16.03.2023 15:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Woźniak-Starak przed laty debiutowała w Telewizji Polskiej. Z czasem przeszła do konkurencyjnej stacji TVN, gdzie możemy ją oglądać po dziś dzień. Wraz z Ewą Drzyzgą współprowadzi śniadaniówkę Dzień Dobry TVN. Panie wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu stanowią jeden z najbardziej lubianych przez widzów duetów.

Gwiazda TVN dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. W 2008 roku poślubiła motocyklistę wyścigowego – Adama Badziaka. Po rozwodzie związała się z przedsiębiorcą i producentem filmowym – Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Mąż Agnieszki zginął w tragicznych okolicznościach. W sierpniu 2019 roku utonął w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno.

Wdowa po Piotrze dba o pamięć o nim. W zeszłym roku, w urodziny Woźniak-Staraka, które przypadają na lipiec, wybrała się na Mazury, gdzie często spędzali wspólne chwile. Wcześniej zamieściła na Instagram czarnobiałe zdjęcie Piotra i ich psa.

Agnieszka Woźniak-Starak ma nowego partnera. Kim jest?

Od 2020 roku Agnieszka pozostaje w związku z jednym z warszawskich restauratorów. Parze nie zależy na rozgłosie ani na formalizowaniu relacji. Z tego powodu w mediach społecznościowych na próżno szukać ich wspólnych materiałów.

Dla Agnieszki najważniejsza jest chemia. Chce być w towarzystwie fajnego faceta i to jej wystarcza. Żadne z nich nie potrzebuje rozgłosu, chcą wieść zwykłe życie – jak do tej pory. Żadne papiery, dokumenty i urzędy nie są im potrzebne. Po prostu cieszą się sobą – zdradził informator Super Expressu.

Rodzina Woźniak-Starak podchodzi do tej relacji z entuzjazmem. Zwłaszcza mamie dziennikarki zależy na jej szczęściu.

Jest przekonana, że u boku Macieja jedynaczka znalazłaby szczęście. Restaurator, w przeciwieństwie do Piotra, który był duszą towarzystwa i miał ułańską fantazję, woli trzymać się w cieniu i nie afiszować ze swoimi uczuciami – podał Dobry Tydzień.

Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana w sklepie

O tym, że wszystko dobrze się u niej układa, świadczy nowa publikacja pisma Życie na Gorąco. Redakcja zrelacjonowała wizytę prezenterki TVN i jej partnera w sklepie z elementami do aranżacji wnętrz. Para spędziła tam niemal godzinę, po czym opuściła lokal z próbkami materiałów. Cóż, chyba wychodzi na to, że zakochani zamierzają uwić sobie wspólne gniazdko!

To na pewno ucieszy fanów. A nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć, aby Agnieszka odnalazła szczęście.

Agnieszka Woźniak-Starak o współpracy z Ewą Drzyzgą

Pod koniec zeszłego miesiąca ciekawy wywiad z Woźniak-Starak opublikował Fakt. Rozmówczyni tabloidu otworzyła się w nim na temat współpracy z Drzyzgą. Nawet na krótką chwilę nie mogła przestać słodzić przyjaciółce.

Ewa jest chodzącą dobrocią. Jest dobrym policjantem. Jak trzeba zrobić jakiś dym, to jestem ja, jak trzeba kogoś ugłaskać, jest Ewa. Jest profesjonalistką, zawsze świetnie przygotowaną do programu. Jest oparciem, partnerem, o którym wiem, że zawsze stanie na wysokości zadania – zaczęła, dodając: – Na wiele rzeczy patrzymy podobnie, więc często razem robimy dym w słusznej sprawie.

Agnieszka nie ma wątpliwości co do tego, że Ewa jest jedną z zalet Dzień Dobry TVN.

Moja współprowadząca jest jedną z zalet tego programu. Bo nie tylko w „Tańcu z gwiazdami” mogą być pary jednopłciowe. Myśmy tak się dobrze zgrałyśmy i poznałyśmy, że to teraz działa jak dobrze naoliwiona maszynka. Na początku trzeba było się poznać, ale już wtedy nie było wielkich kryzysów – trafnie podsumowała ich relację.

Tutaj dowiecie się więcej na temat tego, jak przebiega kooperacja obu pań.

  • Agnieszka Woźniak-Starak na różowo
  • Agnieszka Woźniak-Starak na różowo
  • Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak
  • Agnieszka Woźniak-Starak - wiosenna ramówka TVN 2023
  • Agnieszka Woźniak-Starak
  • Agnieszka Woźniak-Starak ma siwe włosy
  • Agnieszka Woźniak-Starak
  • Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy DDTVN
[1/8] Agnieszka Woźniak-Starak na różowo
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także