Agnieszka Woźniak-Starak uczciła urodziny męża w wyjątkowym miejscu. Łzy cisną się do oczu, gdy widzimy jej nagranie

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak w piękny sposób uczciła urodziny zmarłego męża. Piotr skończyłby 42 lata. Dziennikarka wybrała się w szczególne dla nich miejsce. Wszystko pokazała. 

Agnieszka Woźniak-Starak trzy lata temu musiała zmierzyć się z bardzo bolesną stratą. Jej mąż uległ tragicznemu wypadkowi w czasie rejsu motorówką na Jeziorze Kisajno. Najpierw media informowały, że zaginął. Każda godzina poszukiwań przybliżała to, co najgorsze. W końcu okazało się, że mężczyzna nie żyje. Niestety nie przeżył upadku z rozpędzonej motorówki, a gwiazda pogrążyła się w żałobie. Przez kilka długich miesięcy trzymała się z dala od blasku fleszy i pracy.

Trudny czas spędziła w otoczeniu najbliższych sobie osób i ukochanych czworonogów. Dziennikarka wróciła też do zawodowych obowiązków. Najpierw pojawiła się w radiu z własną audycją. Później do fanów dotarła fantastyczna wiadomość. Gwiazda zdecydowała się wrócić przed kamery i została jedną z prowadzących Dzień Dobry TVN. Tam stworzyła duet z Ewą Drzyzgą, który bardzo spodobał się widzom porannego formatu.

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła urodziny męża. Gdzie się wybrała?

Agnieszkę i Piotra połączyło bardzo silne uczucie. Młody producent filmowy oświadczył się ukochanej w czasie balu Fundacji TVN. Ta bez wahania przyjęła pierścionek zaręczynowy i zaczęła planować ceremonię. Miłość małżonkowie przysięgali sobie podczas uroczystości w Wenecji. Niestety po trzech latach od ślubu wszystko nagle legło w gruzach, a ulubienica widzów musiała zmierzyć się z największą stratą. Ze względu na tragiczne okoliczności śmierci Piotra, żałobę przeżywała na oczach całej Polski.

Na szczęście na jej twarzy znowu pojawił się uśmiech, a dziennikarka spełnia się w pracy i ma wokół siebie oddane grono przyjaciół. Cały czas też nie zapomina o ukochanym mężu. Ten skończyłby właśnie 42 lata. Urodziny Piotra, Agnieszka postanowiła uczcić w szczególnym miejscu. Na jej profilu na Instagramie znalazło się, krótkie nagranie z rejsu motorówką.

Nie określiła ona swojej lokalizacji, ale można się domyślać, że płynie po jeziorze Kisajno, które znajduje się w pobliżu posiadłości Starków w Fuledzie. Mazury kochali oni ponad wszystko i właśnie tam gwiazda spędza tegoroczny urlop. Wcześniej opublikowała także zdjęcie męża z ich psiakiem, które zrobiono na krótko przed jego śmiercią. Wszystko zobaczycie w naszej galerii.


Agnieszka Woźniak-Starak uczciła urodziny Piotra

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła urodziny Piotra

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina zmarłego męża

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina zmarłego męża

Piotr Woźniak-Starak odwiedził Agnieszkę Woźniak-Starak w pracy 4 dni przed wypadkiem

Piotr Woźniak-Starak odwiedził Agnieszkę Woźniak-Starak w pracy 4 dni przed wypadkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×