NewsyAgnieszka Chylińska szczerze o łączeniu kariery z macierzyństwem. "Wszystko jest do góry nogami"

Agnieszka Chylińska szczerze o łączeniu kariery z macierzyństwem. "Wszystko jest do góry nogami"

n/z: Chylinska Agnieszka / TOP OF THE TOP Sopot Festival 2023 - 2023-08-23 / fot.KAPiF
n/z: Chylinska Agnieszka / TOP OF THE TOP Sopot Festival 2023 - 2023-08-23 / fot.KAPiF
28.12.2023 12:19

Agnieszka Chylińska to osobowość, obok której ciężko przejść obojętnie. Była liderka grupy O.N.A. zyskała rozgłos dzięki niezwykłemu talentowi wokalnemu i kontrowersyjnym wypowiedziom. Dziś jest o wiele mniej drapieżna, choć nadal prezentuje barwny wizerunek. Otwarcie mówi o wierze, założyła także rodzinę. W rozmowie z portalem Co za tydzień zdradziła, czy udaje jej się łączyć karierę z życiem rodzinnym.

Agnieszka Chylińska o życiu rodzinnym. Kariera przeszkadzała jej w byciu matką?

Agnieszka Chylińska przyznała, że założenie rodziny było rewolucją w jej życiu. Nie zawsze było kolorowo, ale piosenkarka nie ma wątpliwości, że warto było "trochę popłakać", żeby osiągnąć to, co ma teraz.

Przede wszystkim kiedy zakładasz rodzinę, to wszystko jest do góry nogami. Mam doświadczenie tych 30 lat i wszystko się zmieniło, jeśli by się nic nie zmieniło, to znaczy, że stałabym w miejscu i nie osiągnęłabym takiego sukcesu, gdybym cały czas trzymała się swojej strefy komfortu (...) 48-letnia Chylińska może się cieszyć z tego wszystkiego, co ta małolata wykonała te ileś lat temu i myślę, że warto było, po postu zaryzykować, czasem trochę popłakać, podłamać się, ale jeśli mam liczyć plusy czy minusy, to tych plusów jest zdecydowanie więcej — oceniła.

Agnieszka odebrała podwójną platynową płytę za najnowszy album "Never Ending Story". Czy po trzydziestu latach na scenie nadal czuje radość z bycia piosenkarką?

Agnieszka Chylińska występuje od 30 lat. Czy planuje zakończenie kariery?

Agnieszka Chylińska w wywiadzie wspomniała o tym, że od 30 lat występuje na scenie. Wróciła wspomnieniami do momentu, w którym rozpoczynała muzyczną karierę i opowiedziała o tym, jaka była trzy dekady temu.

Czy można czuć radość po 30 latach pracy z tego, że ma się podwójną platynę? Otóż można czuć radość i ogromną wdzięczność, po latach czuję w sobie też dumę. Ciężko na to pracowałam i to nie jest jakaś przypadkowa historia (...) Ja bardzo często przytulam 18-letnią Agnieszkę, taką niepewną siebie, taką wypuszczoną z domu, nieopierzoną, wystraszoną, zakompleksioną i dobrze, że była taka odważna, uparta i biła się o swoje — wyznała.

Fani z pewnością życzą Agnieszce kolejnych 30 lat na scenie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także