NewsyAdele rozwiązał się język na temat partnera i związku. "Chcę mieć więcej dzieci". Taka wylewana jeszcze nie była

Adele rozwiązał się język na temat partnera i związku. "Chcę mieć więcej dzieci". Taka wylewana jeszcze nie była

Adele
Adele
Elwira Szczepańska
15.08.2022 17:20, aktualizacja: 15.08.2022 18:13

Adele ma fanów na całym świecie i jest obecnie chyba jedna z najbardziej znanych artystek w swojej branży. Po zakończenia małżeństwa z Simonem Koneckim postanowiła odpocząć od blasku fleszy i zrobiła sobie przerwę do show-biznesu. Długo zapowiadała nową płytę i pierwszy singiel, a gdy już to się stało, jej sympatycy wpadli w euforię.

Po czasie zaczęło się też układać jej życie prywatne. Po rozwodzie z ojcem swojego syna zaczęła spotykać się z nowym partnerem. Od zeszłego roku u jej boku pojawia się Rich Paul. Długo nie potwierdziła związku z agentem sportowym, aż w końcu przestała ukrywać relację. Postanowiła także oficjalnie opublikować ich pierwsze wspólne zdjęcia. Potem pojawiły się plotki o kryzysie między zakochanymi. Teraz udzieliła wywiadu, w którym rozpływa się nad związkiem. Co powiedziała?

Adele rozpływa się nad swoim związkiem z Richem Paulem

Adele została gwiazdą październikowej okładki brytyjskiej edycji magazynu Elle. Udzieliła również wywiadu, w którym nie zabrakło zwierzeń na temat związku. Otwarcie przyznała, że jest bardzo zakochana w Richu Paulu i marzy, by jej dziewięcioletni syn, doczekał się rodzeństwa. Podkreśliła także, że uwielbia spokojne, rodzinne życie, a to pozytywnie wpływa na jej twórczość.

Nigdy nie byłam tak zakochana. Mam obsesję na jego punkcie. Zdecydowanie chcę mieć więcej dzieci. Jestem gospodynią domową, głową rodziny, a stabilne życie pomaga mi w muzyce - wyznała w rozmowie z Elle UK.

Obecnie skupiona jest na koncertach w Las Vegas, które zmuszona była odwołać na początku roku.

Obecnie wszystko o czym myślę to Vegas. Chcę ku*wa rozwalić system - dodała.

Adele została zapytana także o zaręczyny z Richem Paulem. Przypomnijmy, że w lutym gwiazda pojawiła się na gali rozdania Brit Awards, prezentując okazały pierścionek. Natychmiast pojawiły się plotki, że mężczyzna poprosił wokalistkę o rękę. Gwiazda w Elle zdementowała spekulacje na temat swojego związku, zapewniła, że jest obecnie wyjątkowo szczęśliwa, chce ponownie wyjść za mąż, ale jeszcze nie czas na zmiany.

Nie jestem mężatką. Po prostu jestem zakochana! Jestem szczęśliwa jak nigdy. Równie dobrze mogłabym być mężatką. Nie jestem zaręczona, po prostu kocham ekskluzywną biżuterię!

Wygląda na to, że Adele jest w wyjątkowo dobrym momencie swojego życia i wszystko układa się po jej myśli.

Adele
Adele
Adele
Adele
Adele
Adele
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także