Kryzys w związku Adele i Richa Paula. Zdjęcia paparazzi dowodem, że coś się wypaliło. Na luksusowych wakacjach zrobiło się nieprzyjemnie

Adele i Rich Paul

Adele i Rich Paul przechodzą pierwszy kryzys w związku? Dopiero niedawno oficjalnie przyznali się do romansu, a tu już takie doniesienia?

Adele, pochodząca z Wielkiej Brytanii wokalistka ma fanów na całym globie i jest obecnie chyba jedna z najbardziej znanych artystek w swojej branży. Po zakończenia małżeństwa z Simonem Koneckim postanowiła nieco dłużej odpocząć od blasku fleszy i zrobiła sobie przerwę do show-biznesu. Social media pozwoliły jej jednak nie tracić kontaktu z fanami, którzy czekali na jej powrót, tęskniąc za jej anielskim wokalem. Długo zapowiadała nową płytę i pierwszy singiel, a gdy już to się stało, jej sympatycy dosłownie wpadli w euforię.

Po czasie zaczęło się też układać jej życie prywatne. Po rozwodzie z ojcem swojego syna zaczęła spotykać się z nowym partnerem. Od zeszłego roku u jej boku pojawia się Rich Paul. Długo jednak nie potwierdziła związku z agentem sportowym, aż w końcu przestała ukrywać relację. Postanowiła także oficjalnie opublikować ich pierwsze wspólne zdjęcia.

Nie minęło wiele czasu, a kolorowa prasa pisze o kryzysie w związku. Co takiego wypatrzyli na zdjęciach z wakacji Adele i jej partnera?

Kryzys w związku Adele i Richa Paula

Powinni spędzać wspaniały czas, pływając luksusowym jachtem wokół Sardynii, podczas swoich włoskich wakacji, ale Adele i jej partner Rich Paul wyglądali na zdjęciach, które obiegły media, jakby chcieli być gdziekolwiek, tylko nie tam, gdy siedzieli w słońcu na pokładzie z kamiennymi twarzami i myślami błądzącymi gdzieś daleko. Para wydawała się być nieco ponura, a potem, gdy siedzieli razem na tyle jachtu, mieli wymieniać się jedynie zdawkowymi uwagami. Widać też, że żywo ze sobą dyskutowali, a gesty i mimika twarzy obojga nie wskazują na nic dobrego.

Źródła Woman’s Day ujawniają, że niegdyś zakochana para zaczyna odczuwać presję otoczenia wokół ich głośnego romansu. 40-letni Rich wyznał niedawno swoje pragnienie posiadania większej liczby dzieci i od razu pojawiły się pogłoski o ślubie, a 34-letnia Adele niekoniecznie chce w rok po sfinalizowaniu rozwodu z Simonem Koneckim, ponownie ślubować. Wszystko to powoduje, że zaczynają się od siebie oddalać i już nie ma tej iskry, co na początku.


Adele i Rich Paul na luksusowym jachcie

Adele i Rich Paul na luksusowym jachcie

Adele i Rich Paul na luksusowym jachcie

Adele i Rich Paul na luksusowym jachcie

Adele i Rich Paul na luksusowym jachcie

Adele i Rich Paul na luksusowym jachcie

Komentarze

 • Ania pisze:

  Do Agata.Piekny komentarz,dziekuje .

 • Aga pisze:

  Do Agaty : Fajnie i mądrze napisane.

 • Gość pisze:

  Kryzys? nie pierwszy i zapewne nie ostatni

 • Gość pisze:

  Ta Adel jest zdrowo pukięta w makówe

 • Ilona pisze:

  AGATA- brawo!!

 • Goonikuj pisze:

  Niech się ogarnie bo tyc znowu zaczęła

 • Gość BABCIA pisze:

  Każdy miewa złe i dobre chwile w związku.Nie wyciągajcie pochopnych wniosków.

 • Gość pisze:

  Cóż, kobiety zagranicą rządzą. Nie to co w Polsce…. Uległość, brak poczucia, wartości, kompleksy….

  • Kobieta pisze:

   Polki zawsze rządziły i rządzić będą, tyle że od wieków robią to na zasadzie „ty jesteś głową ja szyją”. Zapytaj babci, mamy, albo starszej sąsiadki, bo rówieśniczka Ci tego nie potwierdzi. W momencie odebrania nam prawa do decydowania o naszym ciele wyszło na ulicę w samej Warszawie 200 tys. głównie kobiet, choć było dużo mężczyzn – kłaniam się tym Panom nisko. A strajki były we wszystkich miastach i miasteczkach, wiele miesięcy. I to kobiety odsuną PiS i Konfę od koryta, za to jak z nami postąpiły.

  • AGATA pisze:

   Do „Kobieta” – choć nie powinna używać tego nicka. Przekupy, które wylazły na ulice, nie chcą decydować o swoim ciele, tylko o cudzym. Zaciazajac, nosisz w sobie CZŁOWIEKA o całkowicie innym DNA. Doedukuj się. Sprawdź, kiedy DZIECKO ma usta, dłonie – będziesz być może zdziwiona. Mój dziś 7-letni syn miał być „martwym płodem” i namawiano mnie do usunięcia go w ramach NFZ, bo jego serduszko nie pokazywało się na monitorze. Decyzja o mordzie na własnym dziecku ZAAAWSZE odbije się w przyszłości na Twoim życiu. Poczytaj, poszukaj materiałów, dowiedz się, kto stoi za „uświadamianiem” i podburzaniem kobiet. Wszystkiego dobrego.

  • Gość niedzielny pisze:

   Pieprznięci w łep obrońcy życia zastanówcie się gdzie są dorośli z downem . W ośrodkach. Bo zazwyczaj są nadpobudliwi seksualnie i trzeba nad nimi panować. Dostają leki i opiekę. Starzy rodzice nie poradzili by sobie. Może zmienilibyście zdanie gdyby zgwałcił was syn lub brat z downem albo inna choroba

  • Gość pisze:

   Oj Agata, Ty też raczej nie powinnaś się określać żeńskim imieniem. Posłuchaj historii osób, które musiały patrzeć na śmierć swoich dzieci, bo zostały zmuszone do urodzenia uszkodzonego płodu. A usta i ręce tak jak wspomniałaś, nie kształtują się w 1-2 tygodniu. Zdecydowanie zalecam douczenie się, to mniej boli niż pierniczenie takich głupot, serio 😉 To, że w pani przypadku diagnoza się nie sprawdziła, nie znaczy, że w każdym tak jest. Dlatego KAŻDY powinien mieć prawo wyboru i móc samemu decydować o swoim życiu!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×