NewsyZosia Zborowska rozbiła bank nowym postem na IG. Internauci pękają ze śmiechu i zarzucają Andrzejowi Wronie bigamię

Zosia Zborowska rozbiła bank nowym postem na IG. Internauci pękają ze śmiechu i zarzucają Andrzejowi Wronie bigamię

Zosia Zborowska, Andrzej Wrona
Zosia Zborowska, Andrzej Wrona
Elwira Szczepańska

26.03.2022 18:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zosia Zborowska i jej mąż uchodzą za zgraną parę. Od kilku miesięcy sprawdzają się także jako rodzice słodkiej Nadziejki. Znani są z niebywałego poczucia humoru, a ich posty często wzbudzają wielką wesołość internautów. Niedawno jednak doszło między nimi do różnicy zdań. Aktorka wyjawiła, że w ich domu grasowała mysz, która złapała się do pułapki. Dla niej było jasne, co dalej chce zrobić z gryzoniem, jednak Andrzej Wrona miał zupełnie inne podejście do tematu, czego najwyraźniej nie spodziewała się po nim jego żona:

No więc mamy w żywo łapce myszkę i ja powiedziałam Andrzejowi, że możemy ją zostawić u nas, kupić jej klatkę i nazwą ją Flocik, ale się nie zgodził. Powiedział, że trzeba ją daleko wywieźć, żeby nie trafiła. A ja się go spytałam, że co jeżeli ona ma rodzinę, dziecko i właśnie utrudnimy im teraz życie. Team Andrzej czy team Zosia? - zapytała swoich obserwatorów.

Od razu wydało się, kto jest tym racjonalniejszym w związku. Nie wiadomo, jak ostatecznie zakończyła się sprawa. Wygląda jednak, że małżonkowie doszli do porozumienia w tej kwestii, bo w sobotę Zosia wstawiła kolejny zabawny post. Tym razem można posądzić Andrzeja o bigamię...

Zosia Zborowska rozbawiła internautów postem na Instagramie

Hanna Zborowska-Neves od wielu lat mieszka w Brazylii. Tam przez długi czas dzieliła życie ze swoim mężem, Danielem, z którym wychowywała dwie córki. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak kryzysu i postanowili się rozstać. Siostra Zosi Zborowskiej o wszystkim poinformowała w rozmowie z tygodnikiem Na żywo. Powiedziała, że przechodziła trudny okres. Czuła, że nie ma na nic siły, a jej życie nie ma sensu. Pomocną dłoń w jej kierunku wyciągnęli bliscy. Dzięki nim stanęła na nogi.

W tej samej rozmowie Zborowska-Neves ujawniła, że jest znów szczęśliwie zakochana. W Brazylii poznała nową miłość, która bardzo pozytywnie na nią wpłynęła. Hanna dosyć często bywa też w Polsce. Podczas takiej właśnie wizyty powstało wideo, które wylądowało na profilu Zosi. Siostry kibicowały Andrzejowi Wronie podczas meczu w takich samych koszulkach z numerem 8 i napisem Żonka Wronka.

Anżej i jego żonki  @w_kracze #kapitanwrona #żonkawronka #siostrażonkiwronki - napisała Zborowska.

Pod postem zaroiło się od komentarzy rozbawionych internautów:

  • Brakuje tej najważniejszej , włochatej, na czterech łapkach to na pewno sprawka Hłanity.
  • Co dwie Wronki to nie jedna.
  • Sułtan Anżej Wielki i jego harem.
  • Ale Andżej Endriu, ma obstawę.
  • Taki to pożyje.

Lubicie poczucie humoru Zborowskiej i Wrony?

Zofia Zborowska z psem
Zofia Zborowska z psem
Zosia Zborowska na randce z mężem
Zosia Zborowska na randce z mężem
Zofia Zborowska, Andrzej Wrona - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia"PA
Zofia Zborowska, Andrzej Wrona - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia"PA
Zosia Zborowska, Hanna Zborowska, Andrzej Wrona
Zosia Zborowska, Hanna Zborowska, Andrzej Wrona
Zosia Zborowska, Hanna Zborowska, Andrzej Wrona
Zosia Zborowska, Hanna Zborowska, Andrzej Wrona
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także