NewsyZnane są przyczyny śmierci Henryka Loski

Znane są przyczyny śmierci Henryka Loski

Znane są przyczyny śmierci Henryka Loski
Karolina Stęclik

06.06.2016 09:28, aktual.: 06.06.2016 11:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przed kilkoma dniami media obiegła przygnębiająca wiadomość. W wieku 83 lat odszedł Henryk Loska, znany działacz PZPN, mąż Krystyny Loski i ojciec Grażyny Torbickiej. Na co zmarł?

Z wielkim żalem informujemy, że w dniu 4 czerwca 2016 roku odszedł od nas Henryk Loska. Pan Loska to zasłużona postać, która całe swoje życie poświęciła polskiej piłce nożnej. Był zaufanym współpracownikiem Kazimierza Górskiego, wybitnym działaczem, a ostatnio przewodniczącym Klubu Seniora PZPN. Łączymy się w bólu z rodziną zmarłego i składamy najszczersze kondolencje” – pisze w oświadczeniu Polski Związek Piłki Nożnej.

Okazuje się, że Henryk Loska od tygodni zmagał się z bardzo ciężką chorobą. W ostatnich dniach przebywał w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. W tym czasie czuwały przy nim ukochana żona i córka. Dziennikarka i jej mama były wielokrotnie widziane pod szpitalem, nawet o późnych porach. Jeszcze w środę Grażyna Torbicka prowadziła imprezę sklepu meblowego, a tuż po jej zakończeniu pojechała do taty. Niestety 3 dni później były kierownik Reprezentacji Polski zmarł..

Szczegóły dotyczące ceremonii pogrzebowej nie są jeszcze znane.

Rodzinie i bliskim składamy najszersze kondolencje.

Nie żyje Henryk Loska
Nie żyje Henryk Loska
Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także