NewsyWeronika Rosati boleśnie o swojej karierze. "Nie mam poczucia spełnienia"

Weronika Rosati boleśnie o swojej karierze. "Nie mam poczucia spełnienia"

Weronika Rosati
Weronika Rosati
28.09.2023 22:07, aktualizacja: 29.09.2023 09:21

Weronika Rosati pojawiła się na premierze filmu Twórca i opowiedziała o zawiłych relacjach, jakie łączą ją z wykonywanym przez nią zawodem. To naprawdę coś skomplikowanego!

Weronika Rosati o zawodzie aktorki

Weronika Rosati opowiedziała o  swoim zawodzie. Żałuje, że została aktorką? Czy czuje satysfakcję z tego, co robi w życiu? A może jednak chciałaby pracować w innej branży?

Może to nie jest tak, że żałuje, bo gdybym żałowała, to bym zmieniła ten zawód. Mogłabym robić wiele innych rzeczy, bo wiem, że mam predyspozycje, aby robić inne rzeczy, ale jednak ten zawód bardzo kocham. Mam dziwną relację z tym zawodem, bo on jest rzeczywiście trudny, nie jest satysfakcjonujący, nie mam poczucia spełnienia. Ale z drugiej strony jak jest, jak już są te role i te projekty trafiają na festiwale, dostaję nagrody, to jest poczucie wielkiego spełnienia.

Czy wypadek był momentem, który sprawił, że musiała zwolnić w swojej karierze?

W aktorstwie jest tak, że jest tzw. momentum. Ktoś zrobi film, który jest popularny, nagradzany, staje się topową osobą na liście castingowców. Było parę momentów w moim życiu. Ten był najdłuższym i najboleśniejszym, a drugi był wtedy, gdy byłam w ciąży i parę ról odrzuciłam, aby skupić się na ciąży, a potem na dziecku, bo rola przyszła, jak moja córka miała niecałe 2 miesiące.

Kariera Weroniki Rosati w USA

Czy Weronika Rosati stawia teraz na karierę w Stanach?

Nie. Ja stawiam na macierzyństwo. Moja kariera jest moim zawodem. A ja muszę mojej córce zapewnić dom, edukację. Chcę jej dać jak najlepsze życie, jak każda matka. To jest mój zawód, który muszę wykonywać. Chciałabym grać w dobrych filmach, nie ma znaczenia gdzie.
Weronika Rosati
Weronika Rosati
Weronika Rosati
Weronika Rosati
Weronika Rosati
Weronika Rosati
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także