Taki uśmiechnięty i wieczny optymista, a tu takie wyznanie: "Mówili mi, żebym się nigdy do tego nie przyznawał". Tomasz Kammel otworzył się na temat zdrowia psychicznego
Tomasz Kammel niewątpliwie jest wielką gwiazdą Telewizji Polskiej. Dziennikarz od początku kariery w mediach związany jest z publicznym nadawcą, choć przez krótki okres próbował swoich sił w Polsacie. Ostatecznie nie zagrzał tam za długo miejsca i szybko wrócił TVP. Regularnie pojawia się na największych imprezach organizowanych przez stację, podczas których w roli konferansjera czuje się jak ryba w wodzie. Prowadzi także najchętniej oglądane formaty, do których z powodzeniem zaliczyć można The Voice of Poland, The Voice Kids oraz Pytanie na śniadanie.
24.02.2023 21:26
Swoją popularność przeniósł do sieci, gdzie obserwuje go już ponad 260 tys. internautów. Na Instagramie dzieli się fragmentami życia osobistego, swoim doświadczeniem dziennikarskim, a także porusza ważne społecznie tematy.
Mało kto wie, z jakimi problemami Tomasz Kammel mierzył się w przeszłości. Ten wiecznie uśmiechnięty, optymistycznie nastawiony dziennikarz z okazji Światowego Dnia Walki z Depresją podzielił się osobistymi doświadczeniami. Co opublikował?
Tomasz Kammel o problemach ze zdrowiem psychicznym
Z okazji Dnia Walki z Depresją pojawiła się cała seria publikacji osób publicznych, które dzieliły się swoimi historiami lub dały ważny głos w nagłaśnianiu walki z problemami psychicznymi. Specjalistyczna opieka psychologa to dziś bardzo popularny i trudny temat, który porusza wiele gwiazd oraz aktywistów. Tomasz Kammel także podzielił się osobistym wyznaniem.
Obecnie głośno mówi się o depresji i nie trzeba wstydzić się proszenia o pomoc. Dlatego Kammel zdecydował się podzielić swoimi doświadczeniami.
Szczere wyznanie prezentera zostało docenione przez fanów. Kammel został zasypany wiadomościami, w których ci dzielą się swoimi historiami. W piątek na Instastory udostępnił też kilka ważnych informacji na temat tego, gdzie można zwrócić się o pomoc.
W razie kryzysu proś o pomoc
Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla młodzieży: 116 111. Dorośli mogą korzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu zaufania 116 123. Obie linie są czynne całodobowo, siedem dni w tygodniu. Spis organizacji pomocowych i więcej informacji znajdziesz na stronie www.samobojstwo.pl.