NewsyMarta Manowska ma poważną konkurencję! "The Voice Senior" poprowadzi razem z nią ulubienica widzów TVP!

Marta Manowska ma poważną konkurencję! "The Voice Senior" poprowadzi razem z nią ulubienica widzów TVP!

The Voice Senior Nina Busk
The Voice Senior Nina Busk
Rafał Matuszczak

24.07.2019 11:07, aktual.: 24.07.2019 12:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W lutym Telewizja Publiczna wyemitowała program o seniorach. Sanatorium miłości ku zaskoczeniu niemalże wszystkich okazało się hitem ramówki. Co tydzień, przed telewizorami siadały miliony widzów, bacznie obserwując życie starszych osób w ośrodku wypoczynkowym. Bohaterowie przekonali Polaków swoją charyzmą, ale przede wszystkim autentycznością. Niestety programowi towarzyszyły też przykre momenty. W trakcje emisji, zmarł jeden z uczestników. Śmierć uśmiechniętego zawsze Cezarego wstrząsnęła całym krajem. Mimo to, produkcja postanowiła pokazywać odcinki z jego udziałem dalej. Widownia wzrosła jeszcze bardziej.

Nic więc dziwnego, że TVP szykuje kolejną edycję show, a najbardziej rozpoznawalnych uczestników promuje w swoich programach. Na jaw wyszło właśnie, że współprowadzącą The Voice Senior, została Nina Busk!

62-latkę widzowie pokochali natychmiast. Jej charyzmę, bezpośredniość docenili także koledzy z planu. Dzięki temu, już od września, wschodząca celebrytka, będzie przeprowadzać za kulisami rozmowy z rodzinami śpiewających uczestników:

Śmiać się i śpiewać będę nawet w trumnie! Śpiew kocham. Moimi idolami są Michał Szpak i Violetta Villas - zdradziła w rozmowie z Faktem.

Już teraz możemy z pełną świadomością powiedzieć, że Janina odnajdzie się w muzycznym show świetnie! Kamera po prostu ją kocha, a ona jak widać bardzo chce zaistnieć w show-biznesie. Ponadto jeśli będzie na planie miała jakiś problem, zawsze o pomoc będzie mogła zwrócić się do Marty Manowskiej, która była także gospodynią Sanatorium Miłości.

The Voice Senior trafi na antenę TVP 2 już w grudniu. W fotelach trenerskich zasiądą: Andrzej Piaseczny, Alicja Majewską, Marek Piekarczyk i Urszula Dudziak. Manowskiej na scenie będzie towarzyszyć Tomasz Kammel. Nie możemy się doczekać!

  • Marta Manowska z trenerami The Voice of Poland
  • Marta Manowska w pomarańczowym garniturze z trenerami The Voice of Poland
  • Sanatorium miłości: Janina Busk
  • Sanatorium miłości: uśmiechnięta Janina Busk
  • Sanatorium miłości: Janina Busk, Ryszard Kruszelnicki
  • Janina Busk - sanatorium miłości
  • Marta Manowska - Rolnik szuka żony 6
[1/7] Marta Manowska z trenerami The Voice of Poland
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także