NewsyShakira wyprostowała i przefarbowała włosy! Wow! Prawie jej nie poznaliśmy

Shakira wyprostowała i przefarbowała włosy! Wow! Prawie jej nie poznaliśmy

Shakira włosy fryzura
Shakira włosy fryzura
Rafał Matuszczak

07.11.2019 06:00

Kolumbijska piosenkarka zachwyca swoją urodą od lat. Nieważne co ubierze, bądź jak się umaluje – zawsze wygląda pięknie. Jest to zapewne zasługa jej latynoskich korzeni. Gwiazda często porównywana jest do Jennifer Lopez, która uznawana jest za najseksowniejszą dojrzałą kobietę na świecie.

Najnowsze zdjęcie, które opublikowała Shakira wzbudziło zachwyt wśród internautów z całego świata. Artystka pokazała się w zupełnie nowym obliczu. Latynoska gwiazda wygląda świetnie w wyprostowanych i upiętych na czubku głowy włosach.

Shakira wyprostowała i przefarbowała włosy

Nowym zdjęciem piosenkarka promuje film dokumentalny ze swoim udziałem. W tle możemy zobaczyć plakat reklamujący tę właśnie produkcję. Myślicie, że film będzie ciekawy i warty obejrzenia? My jesteśmy pewni, że tak! W końcu Shakira, to jedna z największych gwiazd światowej muzyki. Na jej koncerty przychodzą tłumy, a płyty sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Tylko album Laundry Service, z którego pochodzi przebój Whenever, Wherever nabyło 4 miliony słuchaczy w samej Europie, w tym 100 tysięcy w Polsce.

Wróćmy jednak do metamorfozy Shakiry. Nowa fryzura gwiazdy wybija się na pierwszy plan zdjęcia. Reszta jest bardzo stonowana i neutralna. Makijaż na jaki zdecydowała się gwiazda jest bardzo neutralny i delikatny – jedynie rzęsy są lekko wytuszowane.

Shakira ubrana jest w zmysłowy, delikatnie wycięty, czarny golf, który nie odwraca uwagi od niezwykłej urody piosenkarki. Pod zdjęciem odmienionej seksbomby, pojawiło się już ponad 200 tysięcy komentarzy, pełnych zachwytu nad urodą artystki

  • Shakira 2018
  • Shakira 2018
  • Shakira w prostych włosach
  • Shakira w prostych włosach
  • Shakira jak Jennifer Lopez
  • Sahkira w basenie
  • Shakira jak Jennifer Lopez
[1/7] Shakira 2018
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także