NewsyPo zdradzie Pique ujawniono romans Shakiry! I to z kim! Zdumiewające szczegóły rozgrzewają światowe media

Po zdradzie Pique ujawniono romans Shakiry! I to z kim! Zdumiewające szczegóły rozgrzewają światowe media

Shakira, Gerard Pique
Shakira, Gerard Pique
Weronika

01.09.2022 09:40, aktual.: 01.09.2022 11:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć Shakira i Gerard Pique rozstali się trzy miesiące temu, to emocje związane z nagłym zakończeniem ich wieloletniego związku nadal nie opadły. W mediach pojawiają się coraz nowsze doniesienia i szczegóły na temat rozpadu ich relacji.

W ostatnim czasie światło dzienne ujrzała nawet tożsamość kochanki piłkarza, dla której miał zostawić kolumbijską piosenkarkę po 12 latach związku. To 23-letnia studentka i pracownica firmy Pique, Clara Chia Marti. Sam zainteresowany również przestał ukrywać się z nową partnerką. Pojawili się wspólnie na koncercie i ślubie przyjaciela. Według doniesień dziennikarzy Ya es mediodia romans trwa od co najmniej listopada 2019 roku.

Z kim Shakira miała romans?

Tymczasem na jaw wychodzą nowe fakty na temat Shakiry. Okazuje się, że gwiazda również miała wdać się w romans – i to z gwiazdorem światowego tenisa. Paparazzi Jordi Martin, który swoją pracę opiera teraz głównie na temacie jednego z najgłośniejszych rozstań ostatnich miesięcy, ma dowody, że piosenkarka – zanim poznała jeszcze Gerarda Pique – wdała się w romans z innym sportowcem.

W programie America Noticias dawał wskazówki mające pomóc w odkryciu tożsamości jej amanta:

To postać znana na całym świecie, elitarny sportowiec, jeden z trzech najlepszych w historii Hiszpanii – powiedział Jordi Martin, dodając, że to nie piłkarz, a tenisista, który wystąpił w popularnym teledysku Shakiry, "Gitana"

Ostatnia podpowiedź nie pozostawiła złudzeń co do nazwiska rzekomego kochanka Shakiry. Z pewnością chodzi o Rafaela Nadala – hiszpańskiego tenisistę, uważanego za jednego z najwybitniejszych zawodników. Wiele osób skłania się do uznania go za najlepszego zawodnika w historii tenisa ziemnego.

Obecnie Rafael Nadal jest szczęśliwym mężem Marii Francisci Perello, z którą oczekuje na narodziny dziecka.

Rafael Nadal
Rafael Nadal
Shakira i Gerard Piqué pozują razem
Shakira i Gerard Piqué pozują razem
Shakira i Gerard Pique
Shakira i Gerard Pique
Rafael Nadal
Rafael Nadal
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także