Ich rozstania w 2018 najbardziej wstrząsnęły polskim i zagranicznym show-biznesem. Kto zakończył swój związek?

Kto rozstał się w 2018 roku? Które gwiazdy?

Kto rozstał się w 2018 roku? Które gwiazdy?

1 z 3

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2018 roku

Jennifer Aniston i Justin Theroux, Beata Tadla i Jarosław Kret, Julia Wieniawa i Antek Królikowski… Które znane pary rozstały się w 2018 roku? O czyim rozstaniu było najgłośniej w mediach? Kto zakończył swój związek w przyjacielskiej atmosferze, a kto wręcz przeciwnie? Zobacz zestawienie Jastrząb Post.

Luty 2018: Rozstanie Jennifer Aniston i Justina Theroux

Małżeństwo tuż przed Walentynkami opublikowało oświadczenie, w którym poinformowało o swoim rozstaniu po trzech latach spędzonych razem. Para zaznaczyła, że pozostaje w przyjacielskiej relacji, a decyzja o separacji została podjęta wspólnie.

Żeby uciąć wszystkie dalsze spekulacje, postanowiliśmy oficjalnie ogłosić separację. Wspólną decyzję podjęliśmy pod koniec ubiegłego roku. Pozostajemy przyjaciółmi, zdecydowaliśmy się rozstać jako małżeństwo, ale cieszymy się, że będziemy kontynuować naszą cenną przyjaźń. Zwykle nie komentowaliśmy spraw prywatnych, ale biorąc pod uwagę, że branża plotkarska nie może oprzeć się możliwości spekulacji i wymyślenia kolejnych plotek, chcieliśmy osobiście przekazać informację. Od tej chwili wszystko, co jest publikowane na nasz temat, a nie pochodzi bezpośrednio od nas, nie jest prawdą. Ponad wszystko zachowujemy szacunek i miłość, którą wciąż darzymy się nawzajem – brzmiał oficjalny komunikat, który do polskich mediów trafił ok. godziny 3 w nocy.

Po rozstaniu Justin i Jennifer byli łączeni z nowymi partnerami. Aktorowi przypisywano m.in. romans z Angeliną Jolie, który rzekomo miały potwierdzać ich wspólne zdjęcia z wakacji. Aniston była z kolei łączona z byłym mężem, Bradem Pittem. Prawdopodobnie wszystkie nowe romanse byłych małżonków zostały spreparowane przez amerykańskie media.

Justin Theroux i Jennifer Aniston – 2015

Justin Theroux i Jennifer Aniston – 2015

Jennifer Aniston i Justin Theroux – 2011

Jennifer Aniston i Justin Theroux – 2011

Marzec 2018: Rozstanie Beaty Tadli i Jarosława Kreta

Jarosław Kret z dnia na dzień zniknął z życia Beaty Tadli. Media spekulowały, że pogodynek był zazdrosny o jej duet z Janem Klimentem w programie Taniec z gwiazdami, w którym sam zresztą brał udział. O rozstaniu pary zrobiło się głośno po prezentacji wiosennej ramówki Polsatu, kiedy to Kret przyznał, że nie interesuje go już życie prywatne jego (byłej) ukochanej:

Mnie to nie obchodzi. Nie myślę o tym. Ja mam swój własny dom na warszawskiej Starówce, Beata ma swój gdzie indziej. Nie chcę wnikać w szczegóły i o tym opowiadać, ale tak wygląda nasze życie. Każdy z nas ma swoje – powiedział nieoczekiwanie.

Odejście od Tali nie wyszło Kretowi na dobre. Jarosław szybko stał się obiektem kpin internautów, błyskawicznie odpadł z Tańca z gwiazdami, a w międzyczasie zaczął walczyć o względy swojej ukochanej w komiczny sposób (zostawiając np. ostentacyjne prezenty na biurku w pracy). Na Beacie to jednak nie zrobiło wrażenia, bowiem gwiazda nie tylko wygrała Kryształową Kulę w tanecznym show, ale szybko znalazła pocieszenie w ramionach nowego partnera.

Jarosław Kret i Beata Tadla - impreza marki Varilux

Jarosław Kret i Beata Tadla – impreza marki Varilux

Beata Tadla i Jarosław Kret - Srebrne Jabłka

Beata Tadla i Jarosław Kret – Srebrne Jabłka

Kwiecień 2018: Rozstanie Channinga Tatum i Jenny Dewan

Channing Tatum i jego żona Jenna Dewan postanowili się rozstać po 9 latach małżeństwa. Słynna para aktorska swoją decyzją tłumaczyła tym, że uczucie które wybuchło między nimi na planie Step Up, wypaliło się. Wiadomość o separacji przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych:

Zdecydowaliśmy się na separację. Zakochaliśmy się w sobie wiele lat temu i to była magiczna podróż. Absolutnie nic nie zmieniło się w tym, jaką miłością się darzymy, ale miłość to piękna przygoda, która prowadzi nas teraz zupełnie innymi ścieżkami. Nie ma tu sekretów czy podejrzanych wydarzeń, które byłyby podwalinami tej decyzji – po prostu dwoje najlepszych przyjaciół, którzy zdecydowali, że czas na odrobinę przestrzeni i którzy chcą pomóc sobie wieść najbardziej radosne i spełnione życie jakie tylko można.

Decyzja w sprawie rozwodu na razie nie została podjęta.

Channing Taum i Jenna Dewan rozstali się

Channing Taum i Jenna Dewan rozstali się

Channing Taum i Jenna Dewan rozstali się

Channing Taum i Jenna Dewan rozstali się

Maj 2018: Rozstanie Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk jak na razie nie potwierdzili plotek o rozstaniu, chociaż na próżno szukać ich nowych wspólnych zdjęć w internecie. Para zrezygnowała także ze wspólnego bywania na salonach, oboje skupili się na pracy – Renata na karierze w modelingu, a Kuba na utrzymywaniu swojej pozycji „Króla TVN-u”.

Informację o zakończeniu związku Kuby i Renaty potwierdził magazyn Party:

Tak, to prawda. Renata i Kuba nie są już razem – wyjawiła osoba z otoczenia pary.

Kaczoruk i Wojewódzki prawdopodobnie rozstali się w przyjacielskiej atmosferze i nadal mogą na siebie liczyć. Świadczyć może o tym fakt, że nie tak dawno wspólnie spędzali imieniny Renaty w nadmorskim apartamencie Kuby.

Obecnie Wojewódzki łączony jest ze stylistką Tańca z gwiazdami i byłą partnerką Rinke Rooyensa – Malwiną Wędzikowską.

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki - koncert Agnieszki Chylińskiej

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki – koncert Agnieszki Chylińskiej

Kuba Wojewodzki i Renata Kaczoruk na proteście przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej

Kuba Wojewodzki i Renata Kaczoruk na proteście przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej

O ich ciążach i porodach w 2018 było najgłośniej. Które polskie gwiazdy urodziły w mijającym roku?

Tylu cichych ślubów w polskim show-biznesie nie było nigdy! Te pary pobrały się w tajemnicy. I to wszyscy w 2018 roku!

1 z 3


Komentarze

  • Gość pisze:

    * Przez całe życie nigdy nie widziałem niczego, co działałoby tak szybko, jak zaklęcie Dr.Agbazara. Po skontaktowaniu się z Dr.Agbazarą zacząłem wierzyć w powiedzenie, że każda moneta ma dwie strony. Kiedy mój kochanek mnie opuścił, przysiągła, że już nigdy do mnie nie wróci, ale dzięki Bogu, że dzięki pomocy Dr.Agbazary mam mojego kochanka z powrotem do mnie w ciągu 48 godzin, a także chcę, aby inni ludzie ze złamanym sercem skontaktowali się z Dr. Agbazara poprzez poniższe informacje, które są za pośrednictwem poczty elektronicznej: ( agbazara@gmail. com ) lub za pośrednictwem Whatsapp na ( +234 810 410 2662 ), możesz zobaczyć cuda Dr.Agbazara *

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×