Ralph Kaminski kiedyś był elegancikiem. Tak wyglądał 15 lat temu

Ralph Kaminski kiedyś był elegancikiem. Tak wyglądał 15 lat temu

Ralph Kamiński
Ralph Kamiński
Źródło zdjęć: © AKPA
07.12.2023 13:16, aktualizacja: 14.12.2023 13:06

Ralph Kaminski ma 33 lata. Jak wyglądał w młodości? Znaleźliśmy jego występ sprzed 15 lat. Poznajecie?

Ralph Kaminski, a właściwie Rafał Stanisław Kamiński to jeden z najchętniej słuchanych wykonawców muzyki alternatywnej w Polsce. Nie tylko śpiewa, ale i komponuje, pisze teksty piosenek, jest dziennikarzem muzycznym, multiinstrumentalistą i producentem muzycznym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ralph Kamiński miał depresję

Ralph Kamiński przyznał, że zmagał się z depresją. 

Myślałem, że skoro przy pierwszej płycie przyszła depresja, to może się powtórzyć przy kolejnych, dlatego na wszelki wypadek stworzyłem kreację artystyczną, która mnie chroni. Zresztą zawsze lubiłem się wyróżniać. Nie jest trudno obkupić się w drogie ciuchy, ale żeby znaleźć unikatowy styl, trzeba wysiłku i odwagi - mówił w rozmowie z "Elle". 

Na Ralpha spłynęła fala krytyki po tym, jak w jednym z wywiadów dla "CGM" stwierdził, że artyści są dużo bardziej narażeni na depresję niż "pani w sklepie".

[...] Ja też chodzę na terapię i uważam, że to powinien być obowiązek, jeżeli jest się w biznesie artystycznym. Wtedy, kiedy ma się jakieś ciężkie, skrajne emocje. Co innego, jak pracujesz w jakimś sklepie - mówił. 

Ta wypowiedź wywołała lawinę hejtu. 

Ralphie czy "Twój ból jest lepszy niż mój"? Przesłuchałem twój wywiad w CGM i trochę mnie zatkało po tym, jak usłyszałem z Twoich ust, że artyści powinni mieć prawo w pierwszej kolejności do korzystania z pomocy terapeuty. Doceniam Cię jako artystę, ale proszę nie mów takich bzdur - brzmiał jeden z komentarzy w sieci. 

Jak Ralph Kamiński wyglądał 15 lat temu?

Ralph Kamiński słynie z wymyślnych przebrań scenicznych, a jego znakiem rozpoznawczym jest peruka z fryzurą na "grzybka". Zanim stał się rozpoznawalny, ubierał się zwyczajnie. Na YouTube jest jego występ z czasu, kiedy miał 18 lat. Miał wtedy długą grzywkę, wystąpił w marynarce i białej koszulce. 

  • Ralph Kamiński 15 lat temu
  • Ralph Kamiński 15 lat temu
  • Filip Radwanski
Fryderyk Festiwal 2023 - Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu, Fryderyk Festiwal, Fryderyk Festiwal 2023, Ralph Kaminski
  • scena z: Ralph Kaminski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
TOP OF THE TOP Sopot Festival 2023 - #GREATMOMENTS, great moments, tvn, festiwal, koncert, Ralph Kaminski
  • d
  • scena z: Ralph Kaminski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni - wtorek, 48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, FPFF, FPFF w Gdyni, festiwal, Ralph Kaminski
[1/6] Ralph Kamiński 15 lat temuŹródło zdjęć: © YouTube
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także