NewsyPartnerka Nicoli Zalewskiego pochwaliła się romantycznym prezentem. Pokazała treść liściku

Partnerka Nicoli Zalewskiego pochwaliła się romantycznym prezentem. Pokazała treść liściku

Partnerka Zalewskiego pochwaliła się romantycznym prezentem. Pokazała treść liściku
Partnerka Zalewskiego pochwaliła się romantycznym prezentem. Pokazała treść liściku
Źródło zdjęć: © Instagram | @nicolluzardi
oprac. NJA

19.06.2024 13:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie milkną echa oskarżeń Kamila Szymczaka. Influencer zarzucił Nicoli Zalewskiemu romans ze swoją partnerką, Vanessą Rojewską. Wygląda jednak na to, że dziewczyna reprezentanta Polski nie przejmuje się burzą w sieci. Włoszka w swoich mediach społecznościowych pokazała, na jak romantyczny gest zdobył się jej ukochany.

Obecnie oczy wszystkich fanów piłki nożnej skierowane są na rozgrywane w Niemczech Mistrzostwa Europy. Jednak zanim polska drużyna wyszła na murawę, w sieci wybuchła niemała afera.

Wszystko za sprawą tajemniczego wpisu, który w mediach społecznościowych zamieścił twórca internetowy Kamil Szymczak. Influencer, którego do niedawna można było oglądać w "Czas na Show. Drag Me Out", zasugerował, że jego ukochana Vanessa Rojewska zdradziła go z Nicolą Zalewskim.

Wycieczki w góry są spoko... No, chyba że podczas jednej z nich dowiadujesz się o zd... Nico, poinformujesz swoją dziewczynę, co zrobiłeś z moją? - napisał na swoim InstaStories Kamil Szymczak.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Choć wpis szybko został usunięty, fala spekulacji i plotek już się rozlała. Nicola Zalewski w żadne sposób nie odniósł się do sprawy, wyłączył jedynie możliwość dodawania komentarzy pod swoimi postami w mediach społecznościowych.

Partnerka Zalewskiego pochwaliła się romantycznym prezentem. Pokazała treść liściku

Nicola Luzardi, partnerka reprezentanta Polski, zdaje się nie przejmować plotkami i cały czas wspiera swojego ukochanego. Włoska modelka przed meczem z Holandią dodała wymowne zdjęcie. Na fotografii pokazała się w koszulce reprezentacji Polski, tym samym okazując swoje wsparcie dla Zalewskiego.

Teraz Nicola Luzardi pochwaliła się prezentem od swojego ukochanego. Włoszka od reprezentanta Polski otrzymała wielki bukietu czerwonych róż, od którego dołączony został romantycznym liścikiem.

Ti amo tanto tanto (po polsku "Tak bardzo cię kocham") - brzmi treść.
Kwiaty od Nicoli Zalewskiego
Kwiaty od Nicoli Zalewskiego© Instagram | @nicolluzardi

Kamil Szymczak opublikował oświadczenie ws. Zalewskiego i Vanessy

W środę, 19 czerwca, głos w sprawie ponownie zabrał Kamil Szymczak. "W związku z opublikowaną przeze mnie relacją z dnia 14.06, licznymi nieprawdziwymi informacjami publikowanymi w mediach oraz brakiem komentarza ze strony zamieszanego, postanowiłem się odnieść - napisał na swoim InstaStories influencer.

Następnie podkreślił, że "opublikowanie wspomnianej relacji w emocjach było błędem, a niedopowiedzenie doprowadziło do nadinterpretacji sytuacji, która miała miejsce".

Niestety pomiędzy dwójką doszło do zdarzenia, które nigdy nie powinno mieć miejsca. Nie takiego jednak, jakie wykreował sobie Internet. Proszę o uszanowanie prywatności Vanessy - napisał.
Oświadczenie Kamila Szymczaka
Oświadczenie Kamila Szymczaka © Instagram | @kamil_szymczak
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także