Euro 2024. Nicola Zalewski jest szczęśliwie zakochany. Kim jest Nicol Luzardi?

Kim jest dziewczyna Nicoli Zalewskiego?
Kim jest dziewczyna Nicoli Zalewskiego?
Źródło zdjęć: © Instagram.com

11.06.2024 13:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nicola Zalewski dał się poznać jako młody i ambitny piłkarz, który ma być wzmocnieniem reprezentacji Polski w piłce nożnej podczas Euro 2024. Mamy jednak złą wiadomość dla wszystkich wielbicielek piłkarza. Jest już szczęśliwie zakochany i spotyka się z niejaką Nicol Luzardi. Kim jest dziewczyna jednego z najbardziej obiecujących zawodników w naszej kadrze?

Ukochana piłkarza ma 25 lata, pochodzi z Włoch i związana jest z tańcem. Jej choreografie można było zobaczyć w programie telewizyjnym "Tale E Equale", gdzie prezentowała swoje umiejętności taneczne podczas różnych występów. Kilka lat temu świętowała także swoje osiągnięcia w programie "Ciao Darwin".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nicol Luzardi i Nicola Zalewski są szczęśliwie zakochani

Obecnie Nicol występuje w telewizji i bierze udział w popularnych programach emitowanych przez największe włoskie stacje, czyli RAI 1 oraz RAI 2. Jej specjalizacje to hip-hop, taniec nowoczesny oraz taniec współczesny.

Dodatkowo partnerka Zalewskiego jest aktywna na Instagramie (130 tysięcy obserwujących) i TikToku (60 tysięcy obserwujących), gdzie umieszcza zdjęcia i nagrania związane z życiem zawodowym oraz prywatnym. Trzeba przyznać, że stosunkowo rzadko publikuje zdjęcia, na których chwali się związkiem z Zalewskim.

Nicol Luzardi będzie wspierać Nicolę Zalewskiego na Euro 2024

Nicol jest wierną fanką swojego chłopaka i po tym, jak podczas meczu z Turcją strzelił dla Polski gola, na swoim Isntastory opublikowała zdjęcie Zalewskiego z podpisem "Serce pełne". Dodatkowo oznaczyła swojego chłopaka, a przy jego nicku zamieściła dwa serca w białym i czerwonym kolorze

Warto wspomnieć, że Nicol jeździ czasem na mecze ze swoim chłopakiem. Raz udało jej się nawet odwiedzić Polskę. Było to w marcu 2023 roku, gdy Polska rozegrała mecz z reprezentacją Albanii i wygrała 1:0.

Związek Luzardi i Zalewskiego

O tym, że Nicola Zalewski spotyka się z Nicol Luzardi wiadomo od stosunkowo niedawna. Para ujawniła się w mediach społecznościowych 12 lutego 2023 roku i od tego czasu ich miłość kwitnie.

Warto zaznaczyć, że Zalewski nie jest pierwszym piłkarzem, który zdobył serce Nicol Luzardi. Wcześniej, tancerka spotykała się z graczem Juventusu, Lucą Pellegrinim.

Nicol Luzardi
Nicol Luzardi© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także