Zadziorna Irina Shayk w rockowej stylizacji. Patrzcie na te nogi! Nic dziwnego, że Bradley Cooper nie może się jej oprzeć

Irina Shayk

Irina Shayk

Irina Shayk, jedna z najpiękniejszych modelek świata, została przyłapana przez fotoreporterów po pokazie Isabel Marant. Jakie ona ma nogi!

Pochodząca z Rosji Irina Shayk jest jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. Karierę rozpoczęła w wieku 19 lat. Pracę zaczęła w Paryżu, a w roku 2010 została oficjalną ambasadorką znanej na całym świecie włoskiej marki Intimissimi. Podpisała również świetne kontrakty z markami Victoria’s Secret, Guess oraz Lacoste.

Piękna brunetka przyciąga spojrzenia mężczyzn na całym świecie. Ma za sobą związki z niezłymi przystojniakami, a w latach 2010-2015 była związana z jednym z najlepszych piłkarzy świata – Cristiano Ronaldo. Do 2019 roku jej partnerem był znany aktor Bradley Cooper, z którym ma córkę Leę De Seine. Ostatnio media obiegły wieści, że do siebie wrócili.

Bradley Cooper i Irina Shayk znowu razem

Bradley Cooper i Irina Shayk wyglądali na związek idealny. Jednak zaskoczyli fanów i się rozstali. Wszystko zbiegło się w czasie z promocją filmu Narodziny Gwiazdy, w której aktor zagrał główną rolę u boku Lady Gagi, a przyczyną miał być romans między nimi. Kolorowa prasa donosiła, że uczucie pojawiło się nie tylko w filmie, ale przeniosło się też do prawdziwego życia. Wokalistka później tłumaczyła, że wszystko, co pokazywali na zewnątrz, było grą promującą produkcję.

Bradley i Irina po rozstaniu zgodnie dzieliła się opieką nad córeczką, ale od kilku miesięcy znowu zaczęli być widywani razem. To wzbudziło wiele emocji, bo fani pary tylko czekali na znak, że modelka i aktor dali sobie kolejną szansę.

W czasie ubiegłych świąt pojawiły się zdjęcia paparazzi, które sugerowały, że nadzieje się spełniły Cooper i Shayk pojawili się razem z córeczką na bożonarodzeniowych zakupach w okolicach domu gwiazdora Hollywood. Ich wspólne zdjęcia natychmiast obiegły media, a uwagę zwracała przede wszystkim mała Lea.

Fani gwiazd od razu stwierdzili, że te zdjęcia to dowód na to, że jedna z najpiękniejszych par Hollywood jest ponownie razem.

Irina Shayk pokazała nogi. Zdjęcia paparazzi

Irina Shayk mimo upływu czasu nie znika z czołówki najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie. Oryginalna uroda i idealna figura powodują, że jest chętnie zatrudniana przez topowe marki w branży.

Na początku marca została sfotografowana w Paryżu po pokazie mody Isabel Marant. Miała na sobie skórzaną ramoneskę z ćwiekami, dżinsową koszulę i bardzo krótkie szorty, do wszystkiego dobrała ciężkie buty, a na głowie zawiązała chustkę. Fani Shayk wiedzą, że modelka jest fanką motorów i chętnie się nimi przemieszcza. Irina jak zawsze wyglądała nienagannie, a od umiejętnie wyeksponowanych nóg Rosjanki nie można oderwać wzroku. Nic dziwnego, że Bradley Cooper nie potrafił o niej zapomnieć.

Zdjęcia w galerii.


Irina Shayk po pokazie Isabel Marant

Irina Shayk po pokazie Isabel Marant

Irina Shayk po pokazie Isabel Marant

Irina Shayk po pokazie Isabel Marant

Irina Shayk po pokazie Isabel Marant

Irina Shayk po pokazie Isabel Marant

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×