Eleganccy Meghan i Harry brylują w Nowym Jorku. Nawet w siedzibie ONZ nie skąpili sobie czułości

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry pojawili się razem w Nowym Jorku. Sussexowie uczestniczyli w obchodach Międzynarodowego Dnia Nelsona Mandeli. Jak wyglądali?

Meghan Markle i książę Harry od ponad dwóch lat żyją według własnych zasad. Na początku 2020 roku zdecydowali się wydać oświadczenie o tym, że rezygnują ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Małżonkowie po kilku tygodniach spakowali walizki, zabrali synka i przenieśli się do USA. Tam zaczęli zupełnie nowe życie, a przez kilka pierwszych miesięcy, stronili od blasku fleszy i starali się zachować jak najwięcej prywatności. Z czasem, zaczęli udzielać się coraz więcej. Założyli własną fundację i cały czas angażują się w ważne społecznie sprawy.

Z rodziną królewską przez ostatnie dwa lata nie mieli wiele wspólnego. W tym czasie pojawili się z dziećmi w Londynie zaledwie jeden raz, na obchodach 70-lecia panowania królowej Elżbiety II. Sussexowie w Stanach Zjednoczonych starają się uczestniczyć w wielu ważnych wydarzeniach. 18 lipca pojawiali się na obchodach Międzynarodowego Dnia Nelsona Mandeli.

Meghan Markle i książę Harry na obchodach Międzynarodowego Dnia Nelsona Mandeli

Meghan i Harry razem z dwojgiem swoich dzieci na co dzień mieszkają w Santa Barbara. Wczoraj jednak zawitali do Nowego Jorku, by wziąć udział w bardzo ważnym wydarzeniu. W dniu urodzin byłego prezydenta RPA – Nelsona Madeli, został ustanowiony Międzynarodowy Dzień Nelsona Mandeli, by podkreślić jego wkład w rozwój pokoju i wolności. Dzień ten Zgromadzenie Ogólne ONZ ustanowiło w 2009 roku.

W siedzibie Organizacji Narodów Zjednoczonych w Nowym Jorku w tym roku pojawili się także Meghan Markle i książę Harry. Wnuk królowej Elżbiety II został poproszony o wygłoszenie krótkiego przemówienia. Wspominał w nim nie tylko Mandelę, ale nawiązał do tego, co obecnie dzieje się na świecie.

Żyjemy w czasie pandemii, która w każdym zakątku globu nadal sieje spustoszenie tak samo, jak zmiany klimatyczne (…). Kiedy dziś siedzimy tutaj, nasz świat znowu płonie. Te historyczne wydarzenia pogodowe nie są już historyczne, są częścią naszego codziennego życia, a ten kryzys będzie się tylko pogłębiał, jeśli nasi przywódcy nic z tym nie zrobią – zaczął.

W dalszej części mówił także o księżnej Dianie, która miała okazję spotkać się z Nelsonem Mandelą.

Na mojej ścianie i w moim sercu, jest obraz mojej matki i Mandeli spotykających się w Kapsztadzie w 1997 roku.

Słowa Harry’ego były przejmujące, ale nie sposób nie zwrócić uwagi na stylizacje małżonków. Książę jak zwykle postawił na idealnie skrojony garnitur w bardzo ciemnym odcieniu granatu, białą koszulę i niebieski krawat. Meghan tego dnia była równie elegancka. Miała na sobie czarną, bardzo dopasowaną sukienkę, wysokie szpilki i dosyć sporych rozmiarów torebkę marki Mulberry. Za ten dodatek trzeba zapłacić około 5 tys. złotych. Włosy gładko zaczesała i spięła w niski kucyk. Obydwoje wyglądali szykownie, co możecie zobaczyć w naszej galerii.

Trzeba też zwrócić uwagę na to, że małżonkowie nawet podczas wizyty w siedzibie ONZ okazywali sobie czułość. Weszli, trzymając się za ręce i tak też siedzieli przez całe wydarzenie.


Meghan Markle i książę Harry w siedzibie ONZ w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w siedzibie ONZ w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w siedzibie ONZ w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w siedzibie ONZ w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w siedzibie ONZ w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w siedzibie ONZ w Nowym Jorku

Komentarze

 • Gość pisze:

  Gość19 lipca 2022 o 09:59 – Niesety, jak w każdej sekcie, i meganica ma stado tępych wyznawców. Te szpony zacisną się i na tym stadzie. Ta żółć to w końcu zaleje. Ją też.

 • Gość pisze:

  Gość z 17:52 – ona jest tak porąbana że już jej nawet najlepszy psychiatra nie pomoże. Nawet nie warto się wysilać żeby temu wulgarnemu czemuś odpowiadać, ona i tak będzie się wydzierać głośniej. Każdego kto ma inne zdanie wyzywa od psycholek a sama ma jakąś chorą obsesję na ich punkcie. Ja rozumiem że można kogoś nie lubić, ale to już przekracza wszelkie granice. Jako racjonalne wytłumaczenie tego „zjawiska” nasuwa mi się tylko jedno – to redakcja podgrzewa w ten sposób atmosferę.

 • Gość pisze:

  19 lipca 2022 o 09:59 Masz 100% racji. Szpony ma większe niż megalozaur.

 • Gość pisze:

  17:52 Zgadzam się z tobą w 100%

 • Gość pisze:

  Z głowy? Bzdury to d pobrze o tym wiedział a ta trzyma go za rękę i pociąga jak przedszkolaka

 • Gość pisze:

  Upadły gość z drugiego rzędu przemawia do 9-cio osobowej widowni.
  Tak Go poważają w USA.

 • Gość pisze:

  On naprawdę nie jest w stanie połączyć kropek i skojarzyć wpływu swojego stylu życia; prywatne odrzutowce, helikoptery, jazda do sąsiadów w kilka samochodów ze zmianami klimatycznymi?

 • Gość pisze:

  Harry był zestresowany i sztywny, a jak tylko się do kogoś uśmiechnął albo chciał z kimś porozmawiać, meganica od razu zaciskała na nim swoje szpony.

  • Gość pisze:

   Przestań pieprzyc.
   Byli fantastyczni. Meghan szczuplutka, zgrabna, bardzo elegancka w tym prostym, czarnym komplecie i gładkiej fryzurze.
   Harry po prostu skupiony, bo to jedno z najważniejszych wystąpień w jego życiu, które było świetne, do tego 15 minutowe wygłaszane z głowy. Bardzo na świecie jego wypowiedź jest chwalona. Można im tylko pogratulować

  • Gość pisze:

   to ty przestań pieprzyć w kółko to samo, pod każdym postem, psycholko.
   Co z tego jak wyglądali, tępa ignorantko? mało kto jest na tyle płytki, żeby komentować wygląd przy takiej okazji.
   „z głowy” hahaha jestes aż tak głupia, że nie wiesz, że zawsze przy takich przemówieniach używa się promptera?
   jego przemowa to były głównie banały i nawet nie ma czego chwalić. Jak na budżet, którym on dysponuje, mogli mu napisać coś lepszego i podszkolić go lepiej. a ona była tam wyłącznie po to, żeby trzymać go swoimi szponami.

  • Gość pisze:

   Rzucasz się jak psychopatka. Tyle wściekłości i wulgaryzmów z siebie wyrzucasz, a treści brak.
   – pisze po raz pierwszy na ten temat, ale zapewne nie ostatni
   – wiem, co to prompter, ale Harry go nie używał, co widać na filmie w ujęciach ogólnych z różnych kierunków oraz kierowania wzroku na różne osoby. Musiałby mieć z 6 prompterów, ale niewidzialnych:)
   Podobnie Meghan też zawsze przemawia z pamięci, czego doświadczyli na wspólnej imprezie Kate i William, którzy odczytali coś z kartki i więcej już z HM występować nie chcieli:)
   – jak widać brytyjskie media są na tyle płytkie, bo komentują wygląd Meghan przy tej okazji.
   – przemówienie pisał sam, zapewne je konsultowal, mocne, rzeczowe, konkretne, emocjonalne. Czołowe światowe media w samych superlatywach, Washington Post, New Tork Times itp.

  • Gość pisze:

   Dokładnie, ktoś sfilmował moment, kiedy on chce oswobodzić rękę z tego psychopatycznego uścisku „mamuśki”. – niestety bezskutecznie. Niebywałe szczęście maluje się wtedy na jego twarzy 😉

  • Gość pisze:

   nie projektuj, psycholko.
   – hahaha
   – nie ma dla ciebie nadziei w takim razie
   – wpisujesz się w tę płytkość
   – ahahaha pewnie jesteś z nim na linii. Nie pozdrawiaj. A co z Fox News, The Wall Street Journal, The Washington Times albo The American Spectator ( i jak to lubisz dodawać: itp. itd.)?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×