Szukaj

Małgorzata Rozenek nie zawiodła stylizacją w „Dzień Dobry TVN”! Wyglądała niemal jak Kim Kardashian!

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek odwiedziła Dzień Dobry TVN, gdzie opowiadała o napisanej niedawno książce na temat in vitro. Po wyjściu ze studia czekał na nią tłum paparazzi. Jak zaprezentowała się prezenterka? Tak jak zwykle – bardzo stylowo.

Małgorzata Rozenek nie lubi próżnować i leniuchować. Gwiazda wykorzystuje każdą sytuację do promowania siebie i głoszenia swoich poglądów. Taką miała dzisiaj rano, podczas porannego Dzień Dobry TVN. Prezenterka opowiedziała o swojej najnowszej książce na temat in vitro. Wprost wyznała, że jest przerażona atmosferą jaka panuje wokół tego tematu:

Przerażające jest to, że atmosfera wokół in vitro przez ostatnie dwa lata, która i tak była gęsta, teraz stała się trudna do zniesienia. I nie ukrywam, że ta książka powstała z potrzeby powiedzenia głośno, że nie ma w tym nic złego. Ja każdego dnia wstaję i patrzę na moich synów i myślę, jakie to jest wspaniałe, że ta metoda w ogóle jest i dzięki temu mam ich – powiedziała w programie na żywo.

Po wywiadzie którego udzieliła Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi, przyszedł czas na spotkanie z paparazzi. Rozenek jak zwykle, pewnym krokiem wyszła z budynku i brylowała na warszawskiej ulicy. Zaprezentowała się w eleganckim wydaniu, którego mogłaby pozazdrościć gwieździe sama Kim Kardashian!

Małgorzata miała na sobie zestaw, na który składała się spódnica za kolana oraz jednorzędowa marynarka. Pod nią widoczna była pasiasta bluzka, która bardzo kontrastowała z kraciastym kompletem. Górną część jej looku stanowił także czarny kożuszek, a dzięki szpilkom na wysokim obcasie, jej zgrabne nogi wyglądały na jeszcze dłuższe niż są.

Jak podoba Wam się taka stylizacja? Trzeba mieć niemałą odwagę by zestawić kratę z pasami.

Zobacz: Małgorzata Rozenek zachwyciła w tanim garniturze z popularnej sieciówki! Za parę groszy wystylizowała się jak luksusowa gwiazda!

Zobacz: Małgorzata Rozenek zniesmaczyła internautów zdjęciem z psem. W jej obronie musiał stanąć Radosław Majdan

Zobacz: Małgorzata Rozenek tym razem przesadziła z długością swoich szortów! W takim stroju świętowała urodziny Radka Majdana


Małgorzata Rozenek pod studiem Dzień Dobry TVn

Małgorzata Rozenek pod studiem Dzień Dobry TVn

Małgorzata Rozenek pod studiem Dzień Dobry TVn

Małgorzata Rozenek pod studiem Dzień Dobry TVn

Małgorzata Rozenek pod studiem Dzień Dobry TVn

Małgorzata Rozenek pod studiem Dzień Dobry TVn

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×