Bartłomiej Topa i Gabriela Mierzwiak przyłapani przez paparazzi na spacerze z córeczkami. Słodkie sceny w parku

Bartłomiej Topa

Bartłomiej Topa

Bartłomiej Topa z partnerką i córeczkami, korzystając z ładnej pogody, wybrali się na długi spacer i gofry. Para spotkała paparazzi, a zdjęcia natychmiast trafiły do sieci.

Bartłomiej Topa karierę przed kamerami rozpoczął kilka dekad temu. Aktorowi spora rozpoznawalność przyniósł serial Złotopolscy. Grał tam zabawna postać, a to, że jest świetnym aktorem komediowym, udowodnił po raz kolejny w komedii Zróbmy sobie wnuka, gdzie wcielił się w kultowego dyrektora Kawę. Zdecydowanie odnajduje się on też na deskach teatru, a także w poważnych produkcjach.

Nie może on narzekać także na swoje życie prywatne. Od jakiegoś czasu ma dosłownie pełne ręce pracy. Jego uwaga skupia się bowiem na dwóch córeczkach, który pojawiły się na świecie kilka miesięcy temu i są owocem jego związku z Gabriela Mierzwiak. Wcześniej przez kilka lat był mężem Agaty Rogalskiej, z którą doczekał się syna. Ich uczucie nie przetrwało jednak próby czasu i postanowił ułożyć sobie życie na nowo.

Bartłomiej Topa z partnerką i córeczkami na spacerze

Bartłomiej Topa i jego ukochana długo nie chwalili się w mediach tym, że zostaną rodzicami. Nie afiszują się też ze swoim związkiem. Od czasu do czasu pojawiają się jednak razem na salonach. Po raz pierwszy krągłości przyszłej mamy mogliśmy zobaczyć, gdy razem pojawili się oni na premierze filmu Miasto. Ciąża Gabrieli była już wtedy w ostatnim trymestrze a kilka tygodni później dumny tata pochwaliła się, że na świat przyszły bliźniaczki. Dziewczynki stały się oczkiem w głowie dumnego taty, który już kilka razy pochwalił się ich zdjęciami w social mediach.

Teraz rodziców i ich córki przyłapali paparazzi podczas spaceru w Parku Saskim w Warszawie. Rodzina najpierw udała się na pyszne bąbelkowe gofry, a później spacerowali po zielonych alejkach. W tym czasie przypadło też karmienie jednej z bliźniaczek. Dziewczynka wyraźnie nie chciała leżeć w wózku jak jej siostra i część spaceru spędziła na rękach swojego taty.

Zdjęcia, które zrobili paparazzi, zobaczycie w naszej galerii.


Bartłomiej Topa z partnerką i córkami

Bartłomiej Topa z partnerką i córkami

Bartłomiej Topa z partnerką i córkami

Bartłomiej Topa z partnerką i córkami

Bartłomiej Topa z partnerką i córkami

Bartłomiej Topa z partnerką i córkami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×