Bartłomiej Topa pochwalił się kadrami z pierwszych wspólnych świąt z bliźniaczkami. „Moje gwiazdy!”

Bartłomiej Topa

Bartłomiej Topa

Bartłomiej Topa kilka tygodni temu został ojcem bliźniąt. Właśnie pochwalił się kadrami z pierwszych wspólnych świąt. Jego córki rosną, jak na drożdżach.

Bartłomiej Topa to aktor, który zadebiutował w 1989 roku. Na swoim koncie ma kilka kultowych ról, które na długo zapadły w pamięci kinomaniaków. Doskonale odnajduje się w komediowych wcieleniach. Ogromną sympatię widzów przyniosła mu rola dyrektora Kawy w filmie Zróbmy sobie wnuka oraz Ludwika w produkcji Sztos 2. Dobrze czuje się również na deskach teatru oraz w poważniejszych rolach.

Aktor odniósł sukces również w życiu prywatnym. Przed laty ożenił się z Agatą Rogalską, z którą doczekał się syna. Ich małżeństwo rozpadło się, jednak krótko o tym Topa odnalazł szczęście u boku Gabrieli Mierzwiak, z którą doczekał się bliźniąt. Para kilka tygodni temu powitała na świecie córeczki, które z miejsca skradły ich serca. Dowodem na to jest fakt, że dumny taty regularnie chwali się w sieci ich aktualnymi zdjęciami.

Bartłomiej Topa pochwalił się kadrami z pierwszych wspólnych świąt z bliźniaczkami

Bartłomiej i jego partnerka od czasu do czasu do czasu pojawiają się na salonach, jednak niechętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym. Przez kilka miesięcy ukrywali, że zostaną rodzicami. Dopiero na premierze filmu Miasto mogliśmy zobaczyć wyraźnie zaokrąglony brzuszek Gabrieli. Ciąża była już na zaawansowanym etapie, ponieważ już kilka tygodni później aktor poinformował, że został ojcem bliźniaczek.

Topa bardzo angażuje się w opiekę nad dziewczynkami. Ostatnio udostępnił kadr, na którym mogliśmy zobaczyć, jak wieczorem tuli córeczki do snu. Nieco później pochwalił się zdjęciem wykonanym podczas spaceru, na którym prowadził wózek.

Tym razem na swoim profilu na Instagramie pochwalił się ujęciami z pierwszych wspólnych świąt z bliźniaczkami. Kolaż składa się z trzech zdjęć. Na jednym z nich możemy zobaczyć fragment twarzy aktora. Po mimice można wywnioskować, że się uśmiecha. Na kolejnych dwóch trzyma córki na dłoniach, a w tle widać choinkę.

… moje gwiazdy! – czytamy w opisie.

Internauci nie potrafili przejść obojętnie obok tego postu i zasypali Bartłomieja lawiną miłych komentarzy.

  • Niesamowite są pierwsze święta z pociechami, ja miałam non stop gulę w gardle ze wzruszenia.
  • Zdrówka dla maleństwa!
  • Powodzenia. Mam dwa starsze egzemplarze w wydaniu męskim.
  • Słodziaki. Bliźniaki mają moc.

Prawda, że ten kolaż jest uroczy?


Bartłomiej Topa

Bartłomiej Topa

Bartłomiej Topa na spacerze z córeczkami

Bartłomiej Topa na spacerze z córeczkami

Bartłomiej Topa z córeczkami

Bartłomiej Topa z córeczkami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×