Żona i dzieci Grzegorza Ciechowskiego wspominają pierwsze święta po jego śmierci

Helena Ciechowska, Brunon Ciechowski, Józefina Ciechowska i Anna Skrobiszewska

Anna Skrobiszewska i dzieci Grzegorza Ciechowskiego byli gośćmi Pytania na Śniadanie. Wspominali piękny koncert upamiętniający działalność artystyczną taty (zobacz: Kayah i Justyna Steczkowska wspominają Grzegorza Ciechowskiego. Jaki był prywatnie?). Prowadzący, Małgorzata Rogalska i Tomasz Kammel, zapytali rodzinę, jak trudne były dla nich święta Bożego Narodzenia 13 lat temu – Grzegorz Ciechowski odszedł kilka dni przed wigilią.

To był naprawdę ciężki czas. Wydarzyło się to naprawdę w ciągu kilku dni. Grzegorz odszedł dwa dni przed świętami. Niewiele pamiętam z wigilii. Nie pamiętam, czy były prezenty, co było na stole. Chyba nic. Była wtedy z nami mama Grzegorza, bo co roku przyjeżdżała do nas na święta. Spędziliśmy ją w małym gronie, w bólu i we łzach – powiedziała Anna Skrobiszewska.

Dzieci opowiedziały też, jak udało im się zapamiętać tatę. Chociaż Brunon i Helena byli mali, utkwiło im w pamięci. Córka artysty wspominała, jak Grzegorz codziennie rano chodził do sklepu i kupował nową gazetę. Wokalista wyprowadzał też psa, a jego dzieci zawsze kłóciły się, które będzie mu towarzyszyć. Ciechowski miał swoje ulubione ścieżki, którymi chadzał na długie spacery.

Więcej informacji: Dzieci Grzegorza Ciechowskiego po raz pierwszy w telewizji.

Helena Ciechowska i Brunon Ciechowski

Fotografia: TVP2

Józefina Ciechowska i Anna Skrobiszewska

Fotografia: TVP2

Fotografia: screen z TVP2

Fotografia: screen z TVP2


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×