Komplikacje z chrztem Lilibet Diany. Książę William nie podszedł na rękę Meghan. Utarł jej nosa za to sytuację sprzed ślubu z Harrym

Książę William

Książę William

Książę William stanowczo sprzeciwił się temu, żeby chrzest Lilibet odbył się w Windsorze. Ma ku temu powody. Tabloid wyjaśnia, jakie.

Książę William w zeszłym tygodniu dał do zrozumienia, że ​​nie będzie już dłużej tolerował lekceważącego zachowania księcia i księżnej Sussexu, odmawiając ich prośbie o ochrzczenie ich córki Lilibet w zamku Windsor. Powszechnie uważano, że Harry i Meghan chcieli zorganizować uroczystość w kaplicy św. Jerzego. Jednak według królewskiego korespondenta NBC, Neila Seana, ich plany zostały udaremnione przez Cambridge’a.

Informatorzy twierdzą, że szybko podgrzało to spór między przyszłym królem a jego młodszym bratem. Tabloid Woman’s Day wskazuje, gdzie tkwi źródło konfliktu.

Jak rozpoczął się konflikt między Williamem i Harrym?

Informator bliski Harry’emu i Meghan, ujawnia, że nieznośne ciągłe napięcie między Sussexami a księciem i księżną Cambridge w rzeczywistości zaczęło się od kłótni między Meghan i Williamem.

Cała czwórka i ich zespoły spotkały się, aby omówić, jakiego rodzaju patronaty mogą wymyślić dla Meghan, a ona odważnie nalegała, aby jako aktorka została prezydentem BAFTA [Brytyjskiej Akademii Sztuki Filmowej i Telewizyjnej – prestiżowa rola, jaką William pełnił w tamtym czasie przez około 11 lat i pełni tę funkcję do dziś, była marzeniem żony Harry’ego. William nie był zbyt łaskawy dla czystej arogancji nowej członkini rodziny. Jego odpowiedź była dosadnym „absolutnie nie”, co Meghan zinterpretowała jako to, że jest on jak nieugięty tyran, który nie był przygotowany, by pozwolić jej, jako kobiecie, mieć coś do powiedzenia. To tylko jeszcze bardziej obraziło Williama – zwłaszcza, gdy Harry wstawił się za swoją swoją żonę, nie biorąc pod uwagę strony Williama.

Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate i książę William na mszy w Westminster Abbey

Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate i książę William na mszy w Westminster Abbey

Źródła Woman’s Day mówią, że po ślubie Sussexów w 2018 roku sprawy stały się nie do naprawienia między Williamem i Meghan, których ego starły się już na początku znajomości – i wtedy doradcy zdecydowali, że nie mają innego wyjścia, jak tylko rozdzielić parę, wysyłając Meghan i Harry’ego do Zamku Frogmore w Windsorze.

William i Meghan po prostu nie mogli się porozumieć – odmówiła uszanowania jego miejsca w hierarchii. Ale jeśli William odmówił chrztu Lili w królewskiej posiadłości, z pewnością nauczy się teraz swojego miejsca – zapewnia informator tabloidu.

Czy te doniesienia są zgodne z prawdą? Tego zapewne nigdy się nie dowiemy.


William odmówił chrztu Lili w Windsorze

William odmówił chrztu Lili w Windsorze

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Komentarze

 • Gośćbolek pisze:

  Co ty za głupoty wypisujesz. Mściwy to jest Harry i źonka. William nadaje się na króla jest dobry i stanowczy. Nie kopie i nie bruździ nikomu i nikogo to złote serce. Musi być stanowczy i nie dać się Harremu iMeghan zdeptać rodzinę .królewską. Wnim nadzieja i Królem powinien zostać William i Katti.

 • Gośćolek pisze:

  Nosi dzban dopóki ucho nie urwie.A to bliżej jak dalej. Mniszka

 • Gość pisze:

  Taki zaparty i mściwy typ nie nadaje sie na króla.
  To cechy typowe dla malo kreatywnych osob z przerosnietym ego, majacych do tego w perspektywie jakas wladze.. Kate traktowal przy ludziach jak służącą, która dreprala za nim i spelniala jego rozkazy, a tu jakas inna kobieta rozmawia z nim jak rowny z rownym i jeszcze smie mowic, co mysli i czego oczekuje.
  Buc!

  • Gość pisze:

   Małpa meghan ! Pokłóciła cała rodzinę królewska , swoją zniszczyła , wybrała harrego, który ewidentnie ma zaburzenia psychiczne i idzie pontrupaxh do celu. Wredna baba i tyle. Zasiała ziarno, zbiera plony.

  • Gość pisze:

   Meghan nie powinna nigdy znalezc sie w tej rodzinie, to wstretna intrygantka, pazerna na kase, za stara dla Harry’ego i okropnie brzydka, wyglada jak malpa. Odrazu napoczatku zwiazku szybko planowala zajsc w ciaze i trzasnac szybko 2 dzieci na liste do tronu zeby sie finansowo zabezpieczyc zanim bedzie za stara. Wstretna baba zeby nie uzyc slowa kobieta. Biedny Harry, szkoda mi go. Meghan jest okropnie pazerna. Cala jej rodzina jej nieznosi i nienawidzi, wlasny ojciec i rodzenstwo, to cos musi byc z nia nie tak. Paskudna stara baba.

  • Gość pisze:

   Nad ortografia popracuj głąbie jeden.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×