Gwiazdy hitu Netflixa mają romans! Najpierw mieli się ku sobie w serialu „Ty”. Teraz są razem w życiu prywatnym

Zagraniczne media spekulują, że Victoria Pedretti i Dylan Arnold są parą. To aktorzy z serialu Ty Netflixa. Grane przez nich postacie też miały romans.

Serca widzów na całym świecie podbija amerykański serial Ty, który jest połączeniem dramatu kryminalnego, thrillera i nawet filmu grozy. Obraz stanowi luźną adaptację powieści o tym samym tytule autorstwa pisarki Caroline Kepnes. Dotychczas premierę miały trzy sezony serialu. O czym opowiada amerykańska produkcja? W opisie na Filmwebie czytamy:

Menadżer księgarni zakochuje się w początkującej poetce. Z czasem zaczyna mieć obsesję na punkcie kobiety i likwiduje każdą przeszkodę mogącą zaszkodzić ich relacji.

Z czasem sytuacja drastycznie się zmienia. Do gry wchodzą również zupełnie nowe postacie, czego przykładem jest właśnie trzeci sezon serialu. Wspomniany księgarz, Joe, zagrany przez aktora Joe’a Goldberga, jest w nim mężem Love Quinn, która jest grana przez Victorię Pedretti. Okazuje się, że Victoria ma romans z jednym z członków obsady serialu w prawdziwym życiu.

Romans Victorii Pedretti i Dylana Arnolda

Victoria ma się spotykać  z Dylanem Arnoldem, czyli odtwórcą roli młodego Theo, który w serialu flirtuje… z Love Quinn i robi to, choć wie, że ma ona już kochającego partnera. O ich domniemanym związku spekulowano już od dłuższego czasu. Ale dopiero w ostatnich dniach plotki się nasiliły. Wszystko przez to, że Victoria i Dylan byli razem widziani w Los Angeles. Domniemani kochankowie byli razem m.in. na zakupach, gdzie mieli zaopatrzyć się w artykułu gospodarstwa domowe, co jeszcze bardziej podsyciło plotki ze strony mediów i fanów produkcji.

Jedna z osób z ich środowiska wypowiedziała się w sprawie rzekomego romansu dla anglojęzycznego serwisu ET Online. Źródło przekazało, że Victoria i Dylan spotykają się od wielu miesięcy.

Przypomnijmy że Victoria Pedretti, oprócz występów w Ty, zaliczyła też role w produkcjach, takich jak: Nawiedzony dom na wzgórzuAmazing StoriesThe Haunting of Bly Manor, Pewnego razu w Hollywood, Shirley, This Is Not A Love Letter, Uncovering Eden, SoleJak widać, uwielbia ona grać w horrorach i filmach o seryjnych mordercach. Przypomnijmy, że morderczynię gra też w serialu Ty.

Dylan Arnold, podobnie jak jego ukochana, jest kojarzony głównie za sprawą filmów grozy, ponieważ w świadomości widzów zdążył się już zapisać jako jeden z bohaterów Halloween. Zagrał też w: Hallowen zabija, Życie nie gryzie, After, After 2, Into the Dark, Mudbound, Mordercza wyspa, Cztery minuty, 7 minut, Grubas rządzi.

Wkrótce premierę ma mieć czwarty sezon serialu. Oglądaliście poprzednie epizody? Jeśli nie, to może warto obejrzeć tę produkcję, ponieważ uchodzi za absolutny hit! Obraz oceniono na Filmwebie na 7,0 w skali 1-10. Oceny wystawiło blisko 65 tysięcy internautów. To spory sukces, jeśli weźmie się pod uwagę to, że odbiorcy wspomnianego serwisu są zazwyczaj bardzo surowi wobec ocenianych przez siebie produkcji.


Victoria Pedretti

Victoria Pedretti

Dylan Arnold

Dylan Arnold

Victoria Pedretti

Victoria Pedretti

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×