Ula Chincz chwali się patentem na brudne koła wózka: „I problem z głowy”. To ratunek dla wielu młodych rodziców

Ula Chincz

Ula Chincz

Ula Chincz postanowiła pokazać swoim fanom świetny patent na zabłocony wózek. Nie wymaga on żadnego wysiłku i oszczędza masę czasu przy sprzątaniu. Internauci są jej wdzięczni. Sprawdźcie, co wymyśliła. 

Ula Chincz ponad rok temu została mamą po raz drugi. Gwiazda bardzo długo trzymała swój stan w tajemnicy. Gdy pokazała fanom zdjęcie z dużym już brzuszkiem, można się było domyślać, że poród zbliża się wielkimi krokami. Opublikowała jeszcze kilka kadrów, a gdy emocje nie opadły, poinformowała, że jej synek jest już na świcie.

Chciałam tylko dać wam znać, że i ja, i Robert jesteśmy już bezpieczni w domu. Robert urodził się kilka ładnych dni temu. Ważył 3,3 kg i mierzył 57 cm. Od tamtej pory troszeczkę mu się przytyło, no i prezentuje się bardzo fajnie i jest totalną kopią swojego brata. Patrzę na niego i mówię: „Rysiu”, ale może to jest objaw przemęczenia spowodowany karmieniem co dwie godziny.

Gwiazda doskonale przygotowała się na końcówkę ciąży, poród i początek macierzyństwa. Z wyprzedzeniem przygotowała filmy i zdjęcia, które publikowała wówczas na Instagramie, a sama cieszyła się pierwszymi chwilami spędzonymi u boku maluszka.

Ula Chincz pokazała patent na brudny wózek

Ula po narodzinach synka nie oszczędziła fanom zdjęć i relacji z jego udziałem. Gdy niedawno opublikowała kadr z udziałem maluszka, nie obyło się bez porównań do znanego dziadka. Większość fanów jednogłośnie wskazała, że chłopiec bardzo przypomina znanego dziennikarza politycznego, Andrzeja Turskiego.

Mały Robert przewrócił życie rodziny do góry nogami, a dumna mama chętnie dzieli się z obserwatorkami swoim doświadczeniem. Dzisiaj na jej profilu pojawił się ciekawy patent na ubłocony po spacerze wózek. Zimowa aura oznacza dla młodych rodziców to, że po każdym wyjściu czeka ich sprzątanie przedpokoju. Gwiazda postanowiła pokazać, jak ona radzi sobie z tym problemem. Pod kołami pojazdu jej maluszka pojawiły się plastikowe podkładki, na które ścieka całe błoto i śnieg.

U mnie mróz trzyma, ale jak przyjdą roztopy, to wózek jest źródłem takiego błota, że się w głowie nie mieści. To jest patent, który odmieni Wasze życie ! Wszystko z podwozia i kółek kapie na podkładki, które wystarczy od czasu do czasu przepłukać ciepłą wodą i problem z głowy (przydaje się również przy hulajnogach)

Fani od razu ruszyli z komentarzami i przyznali, że nie wpadli wcześniej na taki pomysł. Kilka młodych mam zadeklarowało nawet, że podkradną ten patent i zastosują w swoich domach.


Ula Chincz - patent na ubłocony wózek

Ula Chincz - patent na ubłocony wózek

Ula Chincz pokazała wózek po spacerze w śniegu

Ula Chincz pokazała wózek po spacerze w śniegu

Syn Uli Chincz - 1. urodziny

Syn Uli Chincz - 1. urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×