Ula Chincz trzy miesiące nie była u fryzjera. Pokazała, co teraz dzieje się na jej głowie

Ula Chincz

Ula Chincz

Ula Chincz pożaliła się na Instagramie, że od trzech miesięcy nie była u fryzjera. Opublikowała zdjęcia i zdradziła, jak sobie radzi z włosami.

Ula Chincz to jedna z gwiazd stacji TVN. Swoje dziennikarskie pasje rozwija również, prowadząc bloga oraz kanał na YouTube. Jej program internetowy Ula Pedantula zdobył w sieci ogromną rzeszę wiernych fanów, którzy z niecierpliwością czekają na nowe odcinki.

Ula, niedawno urodziła drugie dziecko, ale nadal jest bardzo aktywna w sieci. Właśnie pożaliła się, że od trzech miesięcy nie była u fryzjera.

Ula Chincz trzy miesiące nie była u fryzjera. Jak wygląda?

Prywatnie Ula prowadzi bardzo ustabilizowane życie. Jej mąż, Sławomir, pracuje na co dzień w branży technologicznej. Wyszła za niego 14 lat temu. Mają dwóch synów – jedenastoletniego Rysia i malutkiego Roberta, który urodził się zaledwie kilka tygodni temu. Na co dzień gwiazda raczej nie publikuje zdjęć ze swoimi mężczyznami, jednak pojawiają się w filmach na jej YouTubie.

Tematy, jakie porusza w swoich wideo, zawierają całą masę przydatnych w prowadzeniu domy sztuczek, które znacznie ułatwiają, często znienawidzone przez wielu czynności związane z utrzymywaniem czystości i ładu w mieszkaniu. Sama dziennikarka przykładowo prowadzi dom, chociaż tuż po urodzeniu drugiego syna nawet u niej na moment zagościł rozgardiasz. Już wszystko opanowane, ale ciągle natłok obowiązków nie pozwolił się jej wybrać do fryzjera, czym podzieliła się z fanami.

Przy okazji zdradziła sztuczkę, dzięki której, mimo że specjalista nie dotykał jej włosów już 3 miesiące, nadal radzi sobie z opanowaniem fryzury.

Dzisiaj mijają trzy miesiące od mojej ostatniej wizyty u fryzjera 😁 Ale dobre strzyżenie plus suszenie głową w dół „robi robotę”. A fajna objętość bierze się stąd, że od czasu do czasu przekładam włosy z jednej strony na drugą i od razu wyglądają jak nowe – napisała.

Dystansem, poczuciem humoru i sprytną radą jak zawsze zdobyła całą masę pozytywnych komentarzy. Internautom niezwykle podoba się fakt, że Ula Chincz jest bardzo naturalna i ma mnóstwo świetnych trików w zanadrzu.


Ula Chincz - 3 miesiące nie była u fryzjera

Ula Chincz - 3 miesiące nie była u fryzjera

Ula Chincz - pokazała dom kilka tygodni po porodzie

Ula Chincz - pokazała dom kilka tygodni po porodzie

Ula Chincz - pokazała dom kilka tygodni po porodzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×