„Top Model” ma nowe logo! Produkcja show przygotowała dla swoich fanów wielką niespodziankę!

Zmieniło się logo Top Model

Ruszyły castingi do nowej edycji modowego show TVN-u Top Model. Okazuje się, że ósma edycja programu pojawi się z nowym logo. Czy to jedyna zmiana jaka czeka fanów kultowego widowiska?

Top Model 8 zbliża się wielkimi krokami, właśnie ruszyły castingi. Tym razem przesłuchania do nowego sezonu potrwają w kwietniu i maju, zostaną zorganizowane w czterech miastach w Polsce. Wiadomo, że uwielbiane przez widzów show powróci na antenę TVN-u już jesienią, choć dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

W składzie jury ponownie zobaczymy Joannę Krupę, Marcina Tyszkę, Dawida Wolińskiego oraz Kasię Sokołowską. Z kolei Michał Piróg tradycyjnie będzie pomagać uczestnikom w pokonywaniu własnych słabości. Okazuje się jednak, że w ósmym sezonie widzów czeka wielka zmiana. Jak właśnie poinformowali producenci show – Top Model ma nowe logo, które pojawiło się już na oficjalnej stronie programu.

Jak Wam się podoba w skali od 1 do 10? – zagaili administratorzy fanpage’a programu na Instagramie.

Niestety nowe logo Top Model nie wszystkim fanom przypadło do gustu. Internauci pod postem umieścili swoje raczej krytyczne oceny:

  • Jak dla mnie bardzo słabe
  • Stare lepsze
  • Poprzednie było ładniejsze
  • 1/10
  • 2/10

Poniżej przypominamy, jak zmieniało się logo Top Model.

Zobacz:

Zobacz:

Zobacz:


Top Model 8 - nowe logo

Top Model 8 - nowe logo

Poprzednie logo Top Model

Poprzednie logo Top Model

Pierwsze logo Top Model

Pierwsze logo Top Model

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×