Tomasz Sekielski poddał się operacji zmniejszenia żołądka. Zamieścił wideo z zabiegu – tak walczy z otyłością

tomasz sekielski w szpitalu

tomasz sekielski w szpitalu

Tomasz Sekielski poddał się operacji zmniejszenia żołądka, która pozwoli mu szybciej schudnąć. O kulisach walki z otyłością i samym zabiegu opowiedział w wideo zamieszczonym w sieci. Zobacz film ze szpitala, gdzie opowiada o powodach swojej decyzji i zdradza, o ile lekarze zmniejszyli mu żołądek.

Tomasz Sekielski od kilku miesięcy walczy o wymarzoną sylwetkę, co dokumentuje w sieci. To własnie tam pochwalił się filmikiem, z którego wynika, że w najgorszym momencie jego waga wynosiła ponad 185 kilogramów. Dziennikarz, by schudnąć, próbował zmienić nawyki żywieniowe i zaczął ćwiczyć.

Chociaż początkowo całą metamorfozę skrupulatnie pokazywał na filmikach, w pewnym momencie przestał to robić. Czyżby odpuścił odchudzanie? Nic bardziej mylnego. Jak poinformował niedawno dziennikarz, sprawę straty kilogramów potraktował na tyle poważnie, że poddał się operacji zmniejszenia żołądka.

Zobacz: Qczaj pokazał nos po operacji plastycznej! Zmianę widać gołym okiem

Tomasz Sekielski: operacja zmniejszenia żołądka

O całej sytuacji opowiedział na YouTube. To właśnie tam opublikował filmik, na którym w towarzystwie żony, pokazał się tuż po odbytym zabiegu. W opisie zdradził, że stracił 4/5 żołądka i wyjaśnił, co zmotywowało go do podjęcia aż tak radykalnego kroku.

Po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie. Zabieg przebiegł bez problemów co jest zasługą doktora Wiesława Pesty i jego znakomitego zespołu z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie. Składam im WIELKIE PODZIĘKOWANIA!!! Dziękuję też Heni Krzywonos, która zmobilizowała mnie do podjęcia tej trudnej decyzji.

Zobacz: Śmierć w „Na Wspólnej”. Michał Brzozowski umrze podczas operacji i osieroci Ignasia?

Dodajmy, że Sekielski z nadwagą zmaga się od lat. Chociaż w 2012 roku udało mu się zrzucić sporo nadprogramowych kilogramów, niestety kilka lat później zaczął borykać się z efektem jo-jo. Czy teraz raz na zawsze pożegna się ze zbędnym balastem? Zobaczymy. Mocno trzymamy kciuki, żeby tak się stało.

Zobacz: Qczaj pokazał się tuż po operacji plastycznej! Najbardziej bolą komentarze internautów: „Odbiła ci sodówa”


Tomasz Sekielski - operacja zmniejszenia żołądka

Tomasz Sekielski - operacja zmniejszenia żołądka

Tomasz Sekielski poddał się operacji zmniejszenia żołądka

Tomasz Sekielski poddał się operacji zmniejszenia żołądka

Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka

Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×