Tomasz Karolak stracił pracę i sporo pieniędzy. Jak zareagował na tę wiadomość? Można się zdziwić: „Czuje się lżej”

Tomasz Karolak

Tomasz Karolak

Tomasz Karolak stracił pracę. Przed nosem przeszła mu niemała kwota. Czy tego żałuje? Opowiedział o tym w wywiadzie dla jednego z portali.

Tomasz Karolak to jeden z najpopularniejszych aktorów ostatnich dwóch dekad. Fani kina znają go z następujących filmów: Listy do M., Planeta singli, 7 uczuć, Porady na zdrady, Ciało. Jeszcze większy rozgłos przyniosły mu seriale – Rodzinka.pl i 39 i pół.

W ostatnim czasie nieoficjalnie informowano, że stracił on pracę. Teraz artysta potwierdził doniesienia w rozmowie z dziennikarzami serwisu Plejada.

Tomasz Karolak stracił pracę. Jak zareagował?

Polsat zdecydował się zawiesić wszystkie seriale, produkowane na rosyjskich licencjach. Jednym z nich był format Kuchnia, w którym Tomasz wcielał się w postać Wiktora Bojarskiego. Aktor popiera decyzję stacji i to mimo tego, że nakręcono już odcinki nowego sezonu.

Wszystko, co daje zarobić Rosji, a teraz jest przez nas znoszone, nie podlega żadnej dyskusji. To jest licencja rosyjska, prosto z Moskwy, wobec tego myślę, że to jest najlepsze, co stacja mogła zrobić i ja też absolutnie czuję się lżej, że pieniądze z Polski nie idą do Rosji – powiedział.

Następnie odniósł się do rewelacji Super Expressu, spekulującego, że przez zawirowania związane z anulowaniem produkcji może stracić nawet 200 tysięcy złotych:

Stare przysłowie mówi: nie to, to coś innego. Ja nie czytam doniesień medialnych i nie wiem, co się mówi o zarobkach, więc nie będę się do tego ustosunkowywał.

Na koniec dodał, że na miejscu stacji podjąłby taką samą decyzję, jeśli chodzi o rezygnację z rosyjskiego tasiemca. Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować tak patriotycznej postawy!

O czym opowiadał serial z udziałem Tomasza Karolaka?

Widzom Kuchni dane było śledzić losy grupy kucharzy.

Serial opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji specjalizującej się w kuchni francuskiej. Młody bohater serialu, początkujący kucharz Maks, to mistrz wpadek. W tę postać wciela się Patryk Cebulski, znany z innej komediowej produkcji stacji, „Kowalscy kontra Kowalscy”. Nowa praca stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Już pierwszego dnia musi zbudować relację z ekipą genialnego, ale aroganckiego i wybuchowego szefa kuchni (Tomasz Karolak). A to dopiero początek jego perypetii – czytamy w opisie formatu w serwisie Filmweb.

Poniżej zwiastun pierwszego sezonu sitcomu.


Tomasz Karolak - Warszawskie teatry dla Ukrainy

Tomasz Karolak - Warszawskie teatry dla Ukrainy

Sylwia Lipka i Tomasz Karolak na premierze

Sylwia Lipka i Tomasz Karolak na premierze "Jestem Mr. Misfit"

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska z dziećmi

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska z dziećmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×