Szukaj

Tak w TVP komentują zachowanie Tomasza Kammela. Po odejściu Marzeny Rogalskiej zawiódł ekipę „PnŚ”

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska

Tomasz Kammel nie skomentował odejścia Marzeny Rogalskiej z TVP. Jego postawa zaskoczyła nie tylko fanów, ale także ekipę Pytania na śniadanie. 

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska przez 12 lat prowadzili razem Pytanie na śniadanie. Zachwycali widzów profesjonalizmem i wydawało się, że bardzo się lubią. Stawali w swojej obronie nawet w trudnych sytuacjach. Tak jak kilka lat temu, gdy na planie śniadaniówki miał miejsce wypadek. Prezenterka, za namową iluzjonisty, uderzyła dłoń w jeden z trzech worków. Niestety znajdował się w nim gwóźdź, który wbił się jej w rękę.

Gdy program dobiegł końca, część internautów zaczęła spekulować, że cała sytuacja była wcześniej ustawiona. Pod adresem Marzeny padały bardzo przykre komentarze. Tomasz nie zamierzał się temu biernie przyglądać. W mediach społecznościowych wydał oświadczenie, w którym bronił koleżanki z programu.

Tomasz Kammel nie pożegnał Marzeny Rogalskiej. Ekipa Pnś jest zawiedziona

Duet Kammel i Rogalska rozpadł się po tym, jak prezenterka Pytania na śniadanie postanowiła odejść ze stacji. O swojej decyzji poinformowała w oficjalnym oświadczeniu. Przekazała, że z trudem się na to zdecydowała.

Wpis byłej gwiazdy TVP wywołał niemałe poruszenie w sieci. Głos zabrali dziennikarze konkurencyjnych stacji,  gwiazdy show-biznesu, a także osoby związane z telewizją publiczną. Kasia Cichopek z klasą pożegnała koleżankę z pracy, podobnie jak ekipa Pytania na śniadaniektóra na Facebooku zamieściła krótki komentarz.

Chociaż mnóstwo osób skomentowało decyzję Rogalskiej, na taki krok nie zdecydował się Tomasz Kammel. Poproszony przez redakcję Plotka o wypowiedź, przyznał tylko, że „teraz nie może rozmawiać”. Prezenter w pierwszym odcinku Pytania na śniadanie po odejściu Marzeny zdobył się jedynie na chłodny komentarz.

Jak donosi Pudelek, postawa gwiazdora nie podoba się ekipie Pytania na śniadanieInformator portalu donosi, że zespół jest zaskoczony jego biernym stosunkiem do całej sytuacji:

Zespół jest zaskoczony taką postawą Tomka. Wszyscy są zgodni, że po 12 latach wspólnej pracy i świetnych wyników oglądalności, wypadałoby powiedzieć kilka ciepłych słów pod adresem Marzeny.

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska przestali obserwować swoje profile na Instagramie. Pisaliśmy o tym tutaj.


Tomasz Kammel w łóżku z Marzeną Rogalską

Tomasz Kammel w łóżku z Marzeną Rogalską

Marzena Rogalska, Tomasz Kammel -Jesienna ramówka TVP 2018

Marzena Rogalska, Tomasz Kammel -Jesienna ramówka TVP 2018

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel w chińskich strojach

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel w chińskich strojach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×