Szukaj

Kammel i Rogalska już nawet nie udają, że się lubią. Wystarczy spojrzeć na ich profile na Instagramie

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska

Tomasz Kammel nadal nie skomentował odejścia Marzeny Rogalskiej z TVP. Wygląda na to, że dawni programowi partnerzy nie przepadają za sobą. Wystarczy sprawdzić ich profile na Instagramie.

Tomasz Kammel od wielu lat jest związany z Telewizją Polską. Prowadzi flagowe programy, w tym Pytanie na śniadaniegdzie od 2009 roku partnerowała mu Marzena Rogalska. Duet rozpadł się po tym, jak dziennikarka w oficjalnym oświadczeniu poinformowała o odejściu ze stacji. Była gwiazda TVP przekazała, że z trudem podjęła tę decyzję.

Wpis Rogalskiej wywołał niemałe poruszenie w sieci. Na jego temat wypowiedzieli się dziennikarze konkurencyjnych stacji i gwiazdy show-biznesu. Głos zabrały też osoby związane z telewizją publiczną – w tym Kasia Cichopek, która z klasą pożegnała koleżankę z pracy.

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska nie obserwują się na Instagramie

Chociaż temat odejścia Rogalskiej z TVP skomentowało mnóstwo osób, jej partner ze śniadaniówki jak dotąd publicznie nie zabrał głosu w sprawie. Poproszony przez redakcję Plotka o komentarz przyznał tylko, że „teraz nie może rozmawiać”. Za kulisami mówi się, że nie opłaca mu się komentować decyzji Marzeny – osoba na co dzień pracująca w TVP miała wyznać, że dziennikarz „jest ulubieńcem widzów i szefostwa”.

Nie oznacza to jednak, że Tomasz Kammel przestał być aktywny w mediach społecznościowych. Nadal prowadzi konto na Instagramie, na którym publikuje nowe posty. W środę uczcił urodziny Marcina Gortata. Dodał zdjęcie, na którym pozuje z koszykarzem:

100 lat @mgortat13 !!! I niech Ci nikt nie podskakuje, chyba że ja:) Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin. #urodziny #zyczenia #100lat

Wpis podzielił internautów. Część osób zarzuca dziennikarzowi, że konsekwentnie omija tematu odejścia Marzeny Roglaskiej. Są też tacy, którzy bronią byłego programowego partnera dziennikarki:

  • Panie Tomku trzymaj się mocno i nie czytaj tych głupich komentarzy. Ci ludzie uważają, że mogą decydować o Tobie. Dużo tu nienawiści, ludzie ogarnijcie się.
  • Ale że nic o Marzenie?  Naprawdę ? Powiedziałeś w PNŚ tylko „musimy się objeść bez Marzeny”, tylko na tyle Cię stać ? Po 7 latach wspólnej pracy?
  • Oj Kammel Kammel. Jak już tak nic nie wstawiałeś na insta to było tak zostawić… Przynajmniej na jakiś czas.
  • Proszę się nie martwić o hejterow. Chyba nie rozumieją, że nie trzeba o wszystkim pisać na mediach społecznościowych. Powodzenia i do przodu.

Jak podaje Plotek, Marzena Rogalska i Tomasz Kammel „zerwali ze sobą kontakt”. Nie obserwują wzajemnie swoich profili na Instagramie, a z ich wspólnych zdjęć zniknęły oznaczenia. Może być to dowodem, że zablokowali swoje konta. Niewykluczone, że zanim się to stało, odbyli poważną rozmowę, która ich poróżniła.

Na ten moment sami zainteresowani nie odnieśli się do tych informacji.


Tomasz Kammel i Marzena Rogalska nie obserwują swoich profili na Instagramie

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska nie obserwują swoich profili na Instagramie

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska nie obserwują swoich profili na Instagramie

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska nie obserwują swoich profili na Instagramie

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zamienili się ubraniami

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zamienili się ubraniami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×