Szukaj

Marzena Rogalska odeszła z TVP. Kasia Cichopek z klasą pożegnała koleżankę z pracy

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska odeszła z TVP, o czym poinformowała w sieci. Jej decyzję skomentowało wiele gwiazd, wśród których nie brakowało tych, związanych z telewizją publiczną. Jak zareagowali?

Marzena Rogalska przez wiele lat była jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. Prowadziła flagowe programy TVP z Pytaniem na śniadanie na czele. W śniadaniówce partnerował jej Tomasz Kammel. Stworzyli duet, który pokochali widzowie. Dowodem mogą być wpisy internautów, które pojawiały się po każdym odcinku z ich udziałem. W większości były one pozytywne.

Marzena Rogalska odchodzi z TVP. Co na to gwiazdy stacji?

Rogalska po wielu latach w TVP postanowiła zrezygnować z pracy. Wydała oświadczenie, w którym napisała, że była to bardzo trudna decyzja. Dodała, że chociaż na antenie będą pojawiać się programy z jej udziałem, zostały nagrane wcześniej. Na zakończenie podkreśliła, że nigdy nie jest za późno, by zacząć od nowa:

Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa.

Słowa gwiazdy obiły się szerokim echem. Skomentowali je dziennikarze konkurencyjnych stacji, aktorzy, a także inni artyści (szczegóły tutaj). Głos zabrały też osoby związane z telewizją publiczną.

Maciej Kurzajewski w komentarzu zostawił serduszko. Jego partnerka z Pytania na śniadanie, Katarzyna Cichopek zdecydowała się na nieco dłuższy, odważniejszy wpis:

Marzenko kochana, życzę Ci powodzenia, zawsze. Na pewno czeka na Ciebie kolejna wspaniała przygoda. Ściskam Cię i do zobaczenia gdzieś na szlaku Sąsiadko.

Z kolei Ela Romanowska podkreśliła, by Rogalska skupiła się na aspektach, które przynoszą jej szczęście:

Rób to co daje Ci szczęście. Kocham.

O ile część gwiazd TVP postanowiła zabrać głos, o tyle Tomasz Kammel wciąż milczy na ten temat. Z dziennikarzem skontaktowała się redakcja Plotka. Gdy padło pytanie, czy jest mu przykro, że już nie będzie pracował z Rogalską, udzielił wymijającej odpowiedzi:

Teraz jestem bardzo zajęty.

Jak twierdzi informator Plotka, dziennikarzowi nie opłaca się komentować tej sytuacji:

Tomasz Kammel jest ulubieńcem telewidzów i szefostwa. Ma za dobre warunki, poprowadzi program z każdym. Trudno się dziwić, że w obecnej sytuacji nie chce zabierać głosu – wyznał pracownik stacji.

Na razie Marzenę RogalskąPytaniu na śniadanie zastąpiła Izabella Krzan. Czy zostanie na dłużej? O tym z pewnością przekonamy się za jakiś czas.


Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zamienili się ubraniami

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zamienili się ubraniami

Tomasz Kammel w łóżku z Marzeną Rogalską

Tomasz Kammel w łóżku z Marzeną Rogalską

Marzena Rogalska, Tomasz Kammel -Jesienna ramówka TVP 2018

Marzena Rogalska, Tomasz Kammel -Jesienna ramówka TVP 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×