Tom Cruise złożył Angelinie Jolie nieprzyzwoitą propozycję. Nic dziwnego, że zareagowała jak rażona prądem

Tom Cruise, Angelina Jolie

Tom Cruise, Angelina Jolie

Tom Cruise w nieprzyzwoity sposób oświadczył się Angelinie Jolie. Jak zareagowała gwiazda? Zobaczcie, co donoszą zagraniczne tabloidy.

Tom Cruise jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych aktorów Hollywood, a filmy z jego udziałem mają stałe, bardzo liczne grono fanów. Do tego przez wielu jest uważany za nieprzyzwoicie przystojnego. Nic dziwnego, że jest bardzo pewny siebie i nie zawahał się złożyć nieprzyzwoitą propozycję samej Angelinie Jolie.

Tom Cruise złożył nieprzyzwoitą propozycję Angelinie Jolie

W artykule zatytułowanym Nieprzyzwoita propozycja Toma dla Ange, New Idea przedstawia zadziwiającą historię o tym, jak Cruise dzwoni do Jolie w sprawie niesamowitej randki. Podobno aktor szuka swojej czwartej żony, ale gwiazda Czarownicy najpierw podobno zareagowała, jak rażona prądem, a następnie grzecznie odrzuciła ofertę, mówiąc, że jej dzieci są jej głównym celem.

Tom jest bardzo zraniony – mówi informator – ponieważ ona jest w jego typie, a on uważał, że to świetna oferta, wręcz nie do odrzucenia. Jego męska duma została urażona.

Potem tabloid przypomina film Niemoralna propozycja: Robert Redford grał niezależnego bogatego kawalera, który oferuje parze Demi Moore i Woody’ego Harrelsona milion dolarów, jeśli kobieta spędzi z nim noc. Dlaczego? Nawiązuje w ten sposób do tego, że Cruise odrzucił rolę w tej produkcji w 1993 roku, a obecnie podobne propozycje jak w scenariuszu, ma składać kobietom, którymi się zainteresuje – czyli pieniądze w zamian za spełnienie jego pragnień. Jak to się ma do Angeliny Jolie, która sama jest milionerem? Nie wiadomo, tego tabloid nie wyjaśnia. Natomiast dalej pisze, że Tom Cruise chciał także, aby Demi Moore została jego żoną scjentologiczną.

Czy rzeczywiście Tom Cruise musi posuwać się do takich sztuczek? Czy jest zmuszony sławnym koleżankom, którymi się zauroczy składać niemoralne propozycje? Ocenę doniesień New Idea pozostawimy wam.


Tom Cruise założył Instagrama

Tom Cruise założył Instagrama

Angelina Jolie z synem, Paxem, w restauracji

Angelina Jolie z synem, Paxem, w restauracji

Tom Cruise założył Instagrama

Tom Cruise założył Instagrama

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×