The Voice of Poland – relacja na żywo z drugiego odcinka LIVE

voice of poland

voice of poland

Relacja z drugiego odcinka programu The Voice of Poland

Przed nami drugi odcinek programu The Voice of Poland emitowany na żywo! Szósta edycja programu obfituje w wyjątkowe talenty, dlatego jurorzy będą mieli bardzo trudne zadanie, aby wybrać tylko jeden, wyjątkowy Voice of Poland! Zapraszamy Was na relację z dzisiejszego odcinka programu. Zdradzimy Wam, minuta po minucie, jakie piosenki wykonali uczestnicy, jak ocenili ich jurorzy, i co najważniejsze – kto odpadł z programu.

 

Chcesz być na bieżąco? Odśwież stronę i sprawdź, co nowego w Voice of Poland!
 

Zaczynamy!

20:10 – Dzisiejszy program rozpoczyna refleksyjny występ Haliny Mlynkovej z piosenką Zabiorę Cię. Produkcja programu chce tym samym podkreślić, że pamięta o ofiarach zamachów w Paryżu.

12242759_10204858582895528_642685415_o

20:12 – Prowadząca w pięknej koronkowej sukni – pełny seksapil! A podczas dzisiejszego ćwierćfinału każdy trener pożegna się z jednym zawodnikiem. Ci, pełni emocji, czekają na swoje występy w Red Roomie. Towarzyszy im Maciek Musiał.

20:15 – Jeżeli do końca programu fanpage’owi Voice of Poland dojdzie 10 tysięcy fanów, Maciek Musiał i Rezigiusz wykonają taniec robotów – jest na co czekać!!

20:17 – Jurorzy gotowi do działania!

Drużyna Edyty Górniak

20:20Rozpoczyna drużyna Edyty! Jako pierwsza wystąpiła Kasia Miśkowiec w piosence I Kissed a Girl. Zaraz po niej na scenie zaprezentowała się najmłodsza uczestniczka tej edycji – Julka Bogdańska. Dała radę z hitem Beyonce? Oj tak! Choć innego zdania jest Maria Sadowska 🙁

20:32Mała wpadka Maćka Musiała – prowadzący nie wiedział, która edycja programu właśnie trwa 😉 A na scenie ostatni uczestnik z grupy Edyty – Ana Andrzejewska w utworze Say It Right. Jurorzy zachwyceni, my też!

20:41 – Na scenie wszyscy z grupy Edyty wraz ze swoją trenerką! I piękna piosenka Hero – Mariah Carey.

Desktop2

20:44 – Czas na werdykt widzów. Najwięcej głosów zdobyła… Julka Bogdańska! Edyta zaś ratuje Anę Andrzejewską. To była ciężka decyzja:

Myślałam, że nie będę płakała w swoje urodziny… – Powiedziała łamiącym głosem trenerka.

Z programem musi zatem pożegnać się Kasia Miśkowiec 🙁

Drużyna Tomsona i Barona

20:51 – rywalizację w drużynie Tomsona i Barona otworzyło rodzeństwo Jędrek i Julka. I piosenka Gaj… Drugi występ utrzymany będzie w podobnym melancholijnym tonie – Anna Kłys i Say You Love Me.  Stawkę zamyka Tobiasz Staniszewski, który już wyśpiewał pierwsze dźwięki piosenki Long Train Runnin'.

21:06 – Czas na wspólny występ chłopaków i ich podopiecznych. Świetny wybór piosenki – energetyczne Faith. Dali czadu!!

21:13 – Za chwilę poznamy uczestników, którzy przejdą do półfinału… To Tobiasz Staniszewski i uratowani przez trenerów Jędrek i Julka Skiba. Swoją przygodę z The Voice kończy Anna Kłys.

Drużyna Marii Sadowskiej

21:16 – Na taką piosenkę czekaliśmy! Kolejny dziś już utwór o bohaterach – Heroes Månsa Zelmerlöwa. Dziś w wykonaniu Patryka Skoczyńskiego.

21:18 – Wyraz twarzy Marii Sadowskiej nie zdradza jej emocji po występie pierwszego podopiecznego.

21:21 – SERIO?! Maciej Musiał zapytał jednego z uczestników, gdzie można załatwić naklejki potwierdzające status studenta i tym samym dające zniżki np. na komunikację miejską. Podobno dziennikarzowi właśnie się skończyły. Przypomnijmy: bo rzucił studia…

21:23 – Czas na Kasię Malendę w hicie How Deep Is Your Love. Rozruszała publiczność!

21:32 – Czy jeszcze więcej da z siebie ostatni uczestnik z grupy Marii? Sprawdźmy – Krzysztof Iwaneczko w piosence Another Day. Próby szły mu… średnio. Zaskakujące!

21:35Maria zabroniła Krzysztofowi nadużywania ozdobników! Krzysztof posłuchał jej rad i to był strzał w 10. Najlepszy występ wieczoru! Edyta Górniak zgadza się z naszą opinią. Inną ma zaś Andrzej Piaseczny:

Wydaje mi się, że na twoim dwugodzinnym koncercie, po jego połowie publiczność założyłaby blokadę na uszy – Andrzej miał chyba na myśli to, że Krzysztof pokazuje wszystko, co ma najlepsze w dwóch minutach występu. Trener radziłby mu dawkować publiczności swoje atuty.

21:39 – Czas na wspólny występ drużyny Marii. Wraz ze swoją trenerką zaśpiewają Beat It!

21:42 – Znamy już werdykt widzów i Marii. Bezpieczni są Krzysztof Iwaneczko i Kasia Malenda. Niestety żegnamy się z Patrykiem Skończyskiej – szkoda, robił duże postępy 🙁 Maria obiecała, że pomoże Patrykowi wyprodukować jego pierwszy hit. Trzymamy za słowo. A humor poprawia nam gościnny występ Natalii Nykiel.

12236589_10204859080427966_996082703_o

Drużyna Andrzeja Piasecznego

21:44 – Przed nami ostatnie 3 występy. Na pierwszy ogień – Piotr Tłustochowicz w utworze Ona czyli ja. Jako drugi Maciek Grenda i Chwile jak te. Do wykonania bednarka trochę zabrakło 🙁 Zgadza się z nami Maria Sadowska. Edyta z kolei widzi inne zalety Macieja:

Nie wiem jak to jest, ale jesteś ode mnie kilka metrów, a zawsze jak wychodzisz to robi mi się gorąco!

22:05 – William Prestigiacomo – You Can’t Hurry Love. Ten gość, wie co zrobić, by publiczność zaczęła tańczyć 😉

22:11 – Piasek uwielbia klasyczny repertuar, dlatego na występ ze swoją grupą wybrał All You Need Is Love.

22:17 – Ostatni półfinaliście to Maciej Grenda, który zachwycił widzów i… William Prestigiacomo, którego wybrał trener. To oznacza, że żegnamy Piotra Tłustochowicza.

22:18 – To już koniec ćwierćfinału The Voice of Poland. Dziękujemy, że byliście z nami. ,,Do napisania” za tydzień 😉

 

 

 

 

 

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×