Szukaj

Zmiany w „The Voice Kids”. Z obsady znika jedna z gwiazd. Wiemy, kto zajmie jej miejsce

The Voice Kids obsada

The Voice Kids obsada

Już 27 lutego rusza 4. edycja muzycznego show z udziałem dzieciaków. W programie nie pojawi się jedna z gwiazd. Jej miejsce zajmie były uczestnik The Voice Kids.

Dotychczas TVP wyemitowało trzy edycje The Voice Kids. Każda z nich okazała się ogromnym sukcesem. Rok temu program otrzymał TeleKamerę w kategorii Program rozrywkowy, a finaliści show z przytupem wdarli się na polską estradę. Wystarczy wspomnieć o Roksanie Węgiel, Ali Tracz, Anice Dąbrowskiej czy Viki Gabor, których 5 minut w mediach trwa nadal.

Przez The Voice Kids przewinęło się kilka gwiazd. W pierwszym sezonie w jury zasiadała Edyta Górniak, która z przyczyn losowych musiała podziękować za dalszą współpracę. Jej miejsce zajęła Cleo. Ale nie tylko trenerzy tworzą klimat popularnego widowiska.

The Voice Kids 4: Kto znika z obsady show?

Chyba nikt nie wyobraża sobie muzycznego show dla dzieci bez komentatorów, którzy zapowiadają i podsumowują poszczególne występy. W tych rolach producenci od drugiego sezonu obsadzili Jana Dąbrowskiego i Antka Scarinę. Okazuje się, że jednego z nich nie zobaczymy w nowej edycji.

Jak poinformowało TVP, z The Voice Kids pożegnał się Janek, który swoje odejście skwitował oficjalnym komentarzem:

The Voice Kids” to cudowny program, pełen emocji i niesamowitych talentów, który wprowadził mnie do świata telewizji, dając mi ogromną dawkę edukacji. Na nowo poczułem miłość do muzyki, na nowo poczułem dziecięcą radość oraz nauczyłem się nowych rzeczy, poznając cudownych prowadzących, trenerów, producentów, operatorów. Mógłbym teraz kolejno wymieniać te osoby, ale to nie miejsce na rozległe rozprawki. W skrócie – dziękuję Wam koledzy z branży za te dwie piękne edycje. Niestety w tym roku nie uda mi się być częścią tak cudownej sprawy jak „The Voice Kids” – wyznał.

Jan Dąbrowski

Jan Dąbrowski

Z wypowiedzi Janka dowiadujemy się, że jego miejsce zajął Oliwier Szot:

Ale nie martwię się, bo wiem, że zastąpi mnie Oliwier Szot. Wspaniały, młody chłopak, z niebywałą ilością pozytywnej energii. Trzymam kciuki za niego oraz całą obsadę czwartej edycji programu, a teraz lecę przewinąć pieluchę – wyznał młody tata.

Kim jest Oliwier Szot?

Oliwier Szot, który w nowej edycji dołączy do Antka Scardiny, jest znany widzom dwójkowego show. Jego występy w drugiej edycji The Voice Kids cieszyły się ogromną popularnością. Piosenkę Ulepimy dziś bałwana, którą zaśpiewał podczas Przesłuchań w Ciemno, do dziś wyświetlono ponad 15 milionów razy! 10-latek zyskał również miano najbardziej uroczego uczestnika ówczesnej edycji.

Dziś Oliwier ma prawie 13 lat i wciąż zachwyca wszystkich, o czym widzowie będą się mogli przekonać, oglądając czwartą edycję The Voice Kids. Program startuje już 27 lutego o godzinie 20:00 w TVP2.


Oliwier Szot w The Voice Kids 4

Oliwier Szot w The Voice Kids 4

Oliwier Szot w The Voice Kids 4

Oliwier Szot w The Voice Kids 4

Oliwier Szot w The Voice Kids 4

Oliwier Szot w The Voice Kids 4

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×