Znamy pierwszą parę „Tańca z gwiazdami”! Do show dołączyła nowa tancerka – gwiazda innego hitu Polsatu

Taniec z gwiazdami 2020: pary

Taniec z gwiazdami 2020: pary

Taniec z gwiazdami 11: Z kim zatańczy Mikołaj Jędruszczak z Love Island? Wikipedia podała informację, uprzedzając tym samym producentów programu. Do obsady show dołączyła nowa gwiazda. Ujawniamy która.

Polsat od kilku dni ujawnia nazwiska gwiazd, które wystąpią w Tańcu z gwiazdami. Na liście uczestników są, między innymi, Julia Wieniawa, Ania Karwan, Marcin Bosak i Edyta Zając. Wczoraj potwierdzono, że do ich grona dołączył Mikołaj Jędruszczak, zwycięzca pierwszej polskiej edycji Love Island.

Zanim oficjalnie poznamy resztę obsady popularnego show, do sieci wypłynęła informacja o pierwszej parze. Przez przypadek dowiedzieliśmy się, z kim zatańczy największy przystojniak tej edycji. Okazuje się, że producenci przygotowali nie lada niespodziankę dla widzów.

Taniec z gwiazdami: z kim zatańczy Mikołaj Jędruszczak z Love Island?

Fani Love Island będą w siódmym niebie, bowiem na parkiecie zobaczą aż dwie gwiazdy ich ulubionego programu. I wcale nie mamy na myśli Karoliny Gilon, która – jak udało się nam ustalić – nie pojawi się w obsadzie.

Jak podaje Wikipedia, Mikołaj Jędruszczak w Tańcu z gwiazdami zatańczy w parze z tancerką najwyższej klasy S, Sylwią Madeńską. Oboje poznali się na planie Wyspy miłości, na której ich uczucie kwitło z każdym kolejnym tygodniem. Nie dość, że wygrali program, zostawiając konkurencję daleko w tyle, to teraz dostali propozycję wspólnego udziału w najpopularniejszym programie w kraju.

Sylwia, jeszcze będąc w Love Island, opowiadała o swojej bezgranicznej miłości do tańca:

Kocham tańczyć, kocham być na scenie, to dodaje mi skrzydeł. Specjalizuję się w tańcach towarzyskich, robię to od dziecka. Mam 27 lat, a ciągle rozwijam się tanecznie – mówiła w programie.

Mikołaj i Sylwia z Love Island w Tańcu z gwiazdami

Mikołaj i Sylwia z Love Island w Tańcu z gwiazdami

Mikołaj i Sylwia z Love Island są parą nie tylko w Tańcu z gwiazdami, ale także w życiu prywatnym. Połączyła ich miłość, która narodziła się jesienią 2019. Już dwa miesiące po programie para podjęła decyzję o kupnie wspólnego mieszkania na warszawskiej Woli:

Moim jedynym marzeniem jest to, aby w mieszkaniu było bardzo dużo szaf! Aby moc wszystko pochować. W ten sposób zdecydowanie łatwiej utrzymać porządek. W przypadku mieszkania zdecydowanie mogę się dostosować do oczekiwań Mikiego – wyznała Madeńska w rozmowie z Vivą!.

Będziecie im kibicować?

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak - premiera Jak poślubić milionera

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak – premiera Jak poślubić milionera

Kim jest Sylwia Madeńska?

Tancerka i finansistka, zdobywała doświadczenie na największych scenach w Polsce. Przed przyjściem do Love Island rozstała się z chłopakiem. To zabawna i sympatyczna brunetka, która lubi zabawę, ale także poważne i głębokie rozmowy. „Czasem przez swój wygląd jestem postrzegana jako pusta lala, ale to nieprawda. Przekonaj się o tym sam”.

  • Przyjaciele opisują ją jako przezabawną, sympatyczną i przyjacielską. Jej mocny charakter czasem odstrasza mężczyzn.
  • Od szesnastego roku życia sama się utrzymuje, zdradza też, że już jako dwudziestolatka grała na Giełdzie Papierów Wartościowych (jak twierdzi – nie mając o tym zielonego pojęcia).
  • W wolnym czasie pochłania ją przede wszystkim taniec, lubi też poćwiczyć na siłowni. Przyjemność sprawiają jej podróże, spotkania z przyjaciółmi i drobne przyjemności.
  • „Jestem mega pozytywną i lekko szaloną osobą. Moje życie to wieczne starcie rozumu z emocjami!”.”Późno zaczęłam swoje przygody z facetami. Dopiero gdy skończyłam osiemnaście lat miałam swojego prawdziwego chłopaka i pierwszy stosunek seksualny…”. Jej najpoważniejszy związek przetrwał pięć lat i skończył się ogromnym rozczarowaniem. „Kochałam go strasznie. Skrzywdził mnie również strasznie”. Jest singielką od dwóch lat i jak twierdzi, dopiero teraz jest naprawdę gotowa na kolejny związek.
  • Pomimo że jej wymarzonym typem faceta jest wysoki brunet z lekkim zarostem, to od dziecka kochała się w Justinie Timberlake’u. Uwielbia też Brada Pitta czy Ryana Goslinga.

Sylwia Madeńska - Mister Polski 2019

Sylwia Madeńska - Mister Polski 2019

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak – Kolacja powitalna Mister Polski 2019

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak – Kolacja powitalna Mister Polski 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×