Tak Martyna Wojciechowska radzi sobie po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim. Znalazła świetny sposób na to, by wyleczyć złamane serce

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska pochwaliła się na Instagramie aktywnością, której poświęca sporo czasu. Internauci są zachwyceni.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski przez trzy lata i trzy miesiące tworzyli zgrany duet. Ten nie przetrwał jednak próby czasu, o czym niedawno zaczęła informować kolorowa prasa. Podróżniczka jako pierwsza potwierdziła te doniesienia i wydała oficjalne oświadczenie. Przekazała, że związek rozpadł się krótko po ślubie:

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie.

Potem Przemek Kossakowski przerwał milczenie. W jednym wpisie w social mediach napisał, że nie ucieka od odpowiedzialności, a decyzja o rozstaniu dojrzewała w nim od dłuższego czasu. Co poróżniło małżonków do tego stopnia, że zdecydowali zakończyć małżeństwo? Osoba z ich otoczenia zdradziła Na żywo, że wszystko przez fakt, iż podróżnik nie potrafił się odnaleźć w małżeństwie:

Przemek uznał, że jednak nie potrafi odnaleźć się w takim życiu.

Tak Martyna Wojciechowska radzi sobie po rozstaniu

Wojciechowska aktywnie działa w sieci, gdzie co jakiś czas dodaje nowe treści. W niedzielę ogłosiła, że skupiła się na nowej aktywności i zaczęła trening bokserski. Udostępniła pamiątkowe zdjęcie, na którym pozuje ze swoją trenerką. W opisie zdradziła, że chociaż się zmęczyła, czuje się szczęśliwa:

Wstałam rano i zadałam sobie pytanie czego dziś potrzebuję najbardziej. Zupełnie spontanicznie zadzwoniłam do SASHY SIDORENKO, o której ostatnio Wam pisałam. To wielokrotna Mistrzyni Ukrainy w boksie, pas Mistrzyni Europy wywalczyła w polskich barwach, niepokonana na ringu zawodowym. I tak oto po raz pierwszy w moim życiu odbyłam TRENING BOKSERSKI, po którym zmęczona, ale szczęśliwa wyczołgałam się z Jej klubu…

Martyna Wojciechowska w dalszej części wpisu wyjawiła, co jest ważne w tym sporcie:

Co jest najważniejsze w tym sporcie? BALANS, RÓWNOWAGA I MOCNE STANIE NA NOGACH – tak mówi Sasha. Niczego nie potrzebuję teraz bardziej.

Internauci nie przeszli obojętnie obok wpisu. W komentarzach gratulują podróżniczce samozaparcia:

 • Martna, dla mnie i dla wielu kobiet jesteś wzorem i ideałem kobiety! Strasznie sie ciesz ze moge pokazywać Ci co kocham. Naprawdę tak jak piszą dziewczyny w komentarzach, boks daje ogromną siłę nie tylko fizyczną, a z Twoją wewnętrzną to bedzię wybuchowa mieszanka.
 • Zawsze wokół Pani Piękne i Silne Kobiety. Nawet z tych w tarapatach,na końcu świata, wydobywa Pani charyzmę i daje impakt do zmiany lub pomaga godzić sie z rzeczywistością.
 • To bardzo,bardzo inspirujące,wstać rano i pomyśleć tylko o sobie.

Nie jest to jednak jedyny trening, na który zdecydowała się Martyna Wojciechowska. Dzień później postanowiła spróbować ćwiczeń body art, które nieźle ją zmęczyły, o czym poinformowała na Instastory. Zdjęcie znajdziecie w galerii.


Martyna Wojciechowska zaczęła ćwiczyć

Martyna Wojciechowska zaczęła ćwiczyć

Martyna Wojciechowska zaczęła ćwiczyć

Martyna Wojciechowska zaczęła ćwiczyć

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce

Komentarze

 • Gość pisze:

  Martyna nic nie straci. On tak. Po prostu już Go nie będę Go oglądała,

 • Gość pisze:

  Były za wysokie progi na SZ P nogi. Rozgrzebal i zostawił, a smród się będzie ciągnął…

 • Gość pisze:

  Troki od kaleson a nie partner

 • myślący pisze:

  generalnie człowiek który decyduje się na ślub a za 3 miesiące go zrywa to ani nie kochał ani nie jest poukładany osobowościowo.
  taki fircykowaty zalotnik jest zwyczajnie żalosny a jesli chadza z podniesioną głową to tylko dowodzi jak jest mocno dysfunkcyjny

 • Gość pisze:

  Taki lajf jak zrobi coming out albo zatanczy na rurze to wychodźe co lepsze 1 złoty 100lat temu czy 6 srebnych co io w siatkówce dobra jako jedyny powiem źe miec emocje co euro ale niech inni cieszą z byle czego i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×